همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ ir high resolution thermal camera ] همخوانی داشتن 416 محصولات.
EYAS330 MWIR ماژول های دوربین خنک کننده مادون قرمز هسته دوربین 320x256 30μm
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mk |
15μm 640x512 MCT MWIR Camera Cooled Infrared Detector Fast Integration
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| کرایو کولر: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
EYAS330 MWIR ماژول دوربین خنک کننده دوربین مادون قرمز 320x256 30μm
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
640x512/15μm ماژول های دوربین خنک شده RS058 T2SL هسته دوربین LWIR
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| محدوده طیفی: | 7.7 ~ 9.5μm (LW) |
دوربین تصویربرداری حرارتی پلاگین با 120×90/12μm مایکروبولومتر VOx بدون خنک شدن و فوکوس آزاد ≤50mK NETD
| NETD: | ≤50 میلیون |
|---|---|
| سنسور مادون قرمز: | 120×90/12μm |
| حالت فوکوس: | بدون تمرکز |
ماژول حرارتی خنکشده MCT با رزولوشن 640x512 در طول موج متوسط (MWIR) با مجموعه خنککننده دیواری یکپارچه 15 میکرومتری
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| کرایو کولر: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |
ماژول های دوربین خنک شده 320x256/30μm با لنز 55mm تشخیص نشت گاز
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
ماژول حرارتی خنکشونده MCT MWIR با ادغام سریع 640x512/15 میکرومتر
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
640x512 / 15μm MCT MWIR Cooled Thermal Module for Multi Sensor Payload
| اندازه: | 125x92x67mm |
|---|---|
| وزن: | ≤650 گرم |
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
ادغام سریع ماژول حرارتی خنکشده MCT MWIR در هواپیماهای بدون سرنشین 50 هرتز/100 هرتز
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |

