-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین حرارتی 17 میلیمتری LWIR 400x300 برای نظارت هوشمند
| قطعنامه | 384x288 /17μm | NETD | ≤50 میلیون |
|---|---|---|---|
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | اندازه | 21x22.3x15.6mm (با لنز 9.1mm) |
| محدوده دما | -20℃~+550℃ (قابل تنظیم) | دقت دما | ± 3 ℃ یا ± 3٪ |
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی خنک نشده LWIR,ماژول دوربین حرارتی 17 میلی متری 400x300,ماژول تصویربرداری حرارتی خنک نشده LWIR |
||
ماژول دوربین حرارتی بدون خنک کننده LWIR برای دوربین امنیتی حرارتی
ماژول مادون قرمز غیر خنک شده COIN417G2 یک نسخه نسل جدید از ماژول حرارتی COIN417 است. این یک کشنده تصویربرداری مادون قرمز 400x300@17μm Wafer Level Package (WLP) را ادغام می کند.مدار پردازش سیگنال با عملکرد بالا و الگوریتم پردازش تصویر.سه نوع لنز برای ماژول حرارتی COIN417G2 وجود دارد: لنز های ثابت 9.1mm/13mm/19mm برای فاصله های مختلف مشاهده.
با استفاده از آشکارساز مادون قرمز WLP و جهت گیری برای SWaP کاملا بهینه شده، مصرف برق معمولی COIN417G2 به میزان 50٪، از 1.4W به 0.7W کاهش یافته است، در حالی که عملکرد آن به خطر نمی افتد. زمان شروع فوق العاده سریع آن به طور قابل توجهی از 10 ثانیه به 3.5 ثانیه بدون انتظار طولانی کاهش می یابد.سطح حفاظت IP67 را تضمین می کند و آزمون ESD را رد می کند: تخلیه تماس ± 4KV، تخلیه هوا ± 8KV.
ماژول مادون قرمز COIN417G2 دارای ارائه تصویر حرارتی تیز و واضح، اندازه فشرده و هزینه پایین است.همچنین دارای یک تابع ترموگرافیک اختیاری با محدوده اندازه گیری از -20 °C ~ 550 °C برای اندازه گیری دمای صنعتی است (تعمیر و گسترش پشتیبانی)
ماژول حرارتی COIN417G2 می تواند نیازهای اندازه گیری از راه دور دمای را برآورده کند.
- اندازه کوچک: 25.4x25.4x29.3mm (با لنز 9.1mm)
- وزن سبک: 29g±3g (با لنز 9.1mm)
- NETD معمولی ≤40mk
- کیفیت تصویر بهبود یافته
- مصرف برق کم
- توسعه سریع و ادغام
| مدل | COIN417G2/R |
| عملکرد آشکارگر IR | |
| مواد | VOx |
| قطعنامه | 400×300 |
| پیکسل پیچ | 17μm |
| دامنه طیف | 8μm ~ 14μm |
| NETD معمولی | ≤40mK |
| پردازش تصویر | |
| نرخ فریم | 50Hz/30Hz/25Hz |
| زمان شروع | 3s |
| ویدیوی آنالوگ | PAL/NTSC |
| ویدیوی دیجیتال | RAW/YUV/BT656 |
| الگوریتم تصویر | اصلاح عدم یکسانی (NUC) کاهش 3D سر و صدا (3DNR) کاهش 2D سر و صدا (DNS) فشرده سازی دامنه پویا (DRC) تقویت لبه (EE) |
| زوم دیجیتال | 1X ~ 8X زوم مداوم، 1/8 اندازه گام (خرید YUV) |
| نمایش تصویر | سیاه داغ/سفید داغ/رنگ کاذب |
| نرم افزار کامپیوتر | |
| نرم افزار ICC | کنترل ماژول و نمایش ویدیو |
| مشخصات الکتریکی | |
| رابط استاندارد خارجی | 50Pin_HRS: DF40C-50DP-0.4V ((51) ، (HRS، مرد) |
| کارت افزونه ی USB | نوع C |
| رابط ارتباطی | TTL-232/USB2.0 |
| رابط ویدیویی دیجیتال | CMOS8/CMOS16/LVDS/USB2.0 |
| ولتاژ تغذیه | ۴ تا ۵٫۵ ولت |
| مصرف برق معمولی | 0.7W |
| اندازه گیری دمای | |
| محدوده دمای عملیاتی | -10°C تا +50°C |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~150°C، 0°C~550°C؛ پشتیبانی از سفارشی سازی و گسترش |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±3°C یا ±3٪ |
| اندازه گیری دمای منطقه ای | حداکثر، حداقل و میانگین ارزش دمای منطقه ای خروجی |
| SDK | ویندوز / لینوکس / ARM؛ تجزیه و تحلیل جریان ویدیو و تبدیل از خاکستری به درجه حرارت |
| ویژگی های فیزیکی | |
| اندازه (ملی متر) | 25.4×25.4×29.3 ((با لنز 9.1mm) 25.4×25.4×41.2 ((با لنز 13 میلی متری) 25.4×25.4×40 ((با لنز 19 میلی متری) |
| وزن | 29g±3g ((با لنز 9.1mm) 42g±3g ((با لنز 13mm) 44g±3g ((با لنز 19mm) |
| سازگاری با محیط زیست | |
| دمای کار | -40°C+70°C |
| دمای ذخیره سازی | -45°C+85°C |
| رطوبت | 5٪ تا 95٪، بدون فشرده سازی |
| ارتعاش | 5.35 گرام، سه محور |
| شوک | نصف موج سینوس، 40g/11ms، 3- محور، 6- جهت |
| گواهینامه ها | ROHS2.0/REACH |
| اپتیک | |
| لنز اختیاری | ثابت: 9.1mm/13mm/19mm |
| سطح حفاظت | IP67 |
ماژول حرارتی COIN417G2 در ترموگرافی ، نظارت امنیتی ، آتش سوزی و نجات ، در فضای باز ، AIoT ، سخت افزار هوشمند ، بار مفید UAV ، ADAS و غیره استفاده می شود.
![]()
حساسیت بالا و عملکرد عالی
تکنولوژی پیشرو در صنعت مادون قرمز
دستگاه های مختلف فرا قرمز در دسترس هستند
هر دو آشکارساز lR خنک و خنک در فرمت های مختلف و اندازه پیکسل
تولید انبوه برای تضمین تحویل سریع
سه خط تولید با ظرفیت تولیدی سالانه تا میلیون ها آشکارساز
1ترموگرافی مادون قرمز چیه؟
ترموگرافی یک تکنولوژی جدید و موثر از روش تشخیص غیر تهاجمی است که بر اساس تشخیص دمای سطح شی است.تابش مادون قرمز (IR) منتشر شده از یک جسم در قالب یک نقشه توزیع دما ثبت و تجسم می شود.
2از ترموگرافی مادون قرمز برای چی استفاده میشه؟
تصویر حرارتی مادون قرمز می تواند برای انجام بازرسی خانه، تعیین نقص های ساختاری، نقص های الکتریکی، نقص های مکانیکی، تغییرات فیزیولوژیکی در افراد و حیوانات و بسیاری دیگر استفاده شود.
3مزاياي ترموگرافي مادون قرمز چيست؟
برای آزمایش غیر مخرب، آزمایش ساده و سریع بدون آسیب است، که منجر به صرفه جویی در هزینه ها، افزایش بهره وری کار، کاهش کاهش نیروی انسانی و تجهیزات می شود.
برای ترموگرافی پزشکی، بسیار کارآمد است برای پیدا کردن مشکلات پنهان در بدن انسان، 100٪ امن بدون تشعشع و درد، که یک ابزار ایده آل برای غربالگری اولیه سلامت است.

