-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول حرارتی LWIR رادیومتریک 120x90 رزولوشن 12μm Pixel Pitch Uncooled برای کاربردهای AIoT
| قطعنامه | 120x90 | لنز (HFOV/FL) | 50 درجه / 1.6 میلی متر |
|---|---|---|---|
| Pixel Pitch | 12 میکرومتر | حالت فوکوس | بدون تمرکز |
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | نرخ فریم | 25 هرتز |
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز 256x192,ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز VOx,ماژول دوربین مادون قرمز 30Hz |
||
TIMO112 یک ماژول سنسور حرارتی فشرده است که دارای یک طراحی بسیار فشرده است که ادغام بسته را ساده می کند.بسته سطح وافر 120x90/12μm (WLP) آشکارگر مادون قرمز موج طولانی، و مدارهای پردازش تصویر پایه برای گرفتن سریع تصاویر حرارتی و داده های توزیع گرما از مناطق هدف.
این ماژول دوربین مادون قرمز کاملا برای اندازه کوچک، وزن کم،و قیمت پایین (SWaP) برای پاسخگویی به الزامات سختگیرانه مشتریان در برنامه های تصویربرداری حرارتی مادون قرمز در حالی که کیفیت تصویر برتر را حفظ می کندساختار کوچک آن، ابعاد بسته بندی فشرده و مصرف انرژی بسیار کم آن را برای ادغام در ابزارهای مختلف بازرسی، دوربین های نظارت امنیتی،و دستگاه های تصویربرداری حرارتی مادون قرمز دستی.
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C
- دتکتور بسته بندی شده سطح وافر + اپتیک سطح وافر + شاتر شیر الکترومغناطیسی
- کوچکترین ماژول حرارتی مادون قرمز، که قابلیت حداقل تصویربرداری حرارتی را با حداکثر بهره وری هزینه فراهم می کند
- اندازه فشرده، وزن سبک و مصرف انرژی کم، ایده آل برای ادغام در دستگاه های کوچک
- عملکرد اثبات شده و واکنش سریع
- طراحی انرژی بسیار کم، مصرف کمتر از 9mW
- تصویربرداری صاف با نرخ فریم 25 هرتز
- انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست
- پشتیبانی از رابط تصویر SPI، سازگار با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده
- مطابق با استانداردهای زیست محیطی RoHS 2.0
| مدل | TIMO112 |
|---|---|
| قطعنامه | 120*90 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8 تا 14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 50°/1.6mm |
| وزن | 1.8g |
| اندازه (بدون FPC) | 12.6mm*12.6mm*8.8mm |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | 25 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
ماژول حرارتی LWIR TIMO112 بدون خنک کننده به طور گسترده ای در کاربردهای متعدد از جمله ترموگرافی، سخت افزار هوشمند، ساختمان هوشمند، خانه هوشمند، AIoT و سایر بخش های صنعتی استفاده می شود.
تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک روش است که از اشعه مادون قرمز و انرژی حرارتی برای جمع آوری اطلاعات در مورد اشیاء استفاده می کند.این تابش مادون قرمز نامرئی را به تصاویر حرارتی مادون قرمز قابل مشاهده تبدیل می کند که توزیع دمای سطوح هدف را نشان می دهداجسام مختلف و حتی قسمت های مختلف از یک جسم دارای قابلیت های تابش متفاوت و قدرت بازتاب مادون قرمز هستند.
- دید شبانه
- جستجو و نجات
- آزمایش غیر مخرب
- پیشگیری از اپیدمی
- ترموگرافی
- امنیت و نظارت
- آتش نشانی
یک ماژول تصویربرداری حرارتی به طور معمول شامل یک آشکارساز مادون قرمز، لنز مادون قرمز و الکترونیک سخت افزاری با نرم افزار و الگوریتم های جاسازی شده است.نشان دهنده حداقل واحد عملکردی دستگاه تصویربرداری حرارتی است..

