همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ thermal imaging security camera core ] همخوانی داشتن 338 محصولات.
نوع II آشکارسازهای مادون قرمز خنک کننده Superlattice موج بلند 320x256 / 30μm
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| محدوده طیفی: | 7.7 ~ 9.5μm LW |
RS046H 400mW مجتمع Dewar Cooler Split Rotary Stirling Cryocooler
| قدرت خنک کننده: | (@100K@20℃) >400mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <3.5W (130mW@100K@20°C) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
مینیاتورهای مادون قرمز خنک کننده کوچک 400x300 / 12μm
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
|---|---|
| وزن: | 1.5 گرم |
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
400 میلی وات RS046 کریوکولر روتاری استرلینگ یکپارچه برای آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| مصرف برق پایدار: | <3.2W (130mW@100K@20℃) |
آشکارسازان مادون قرمز با حساسیت بالا با RS058 Cryo Cooler
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| طول موج بلند: | 7.7 ~ 9.5 (LW) |
سیستم های EO-IR یکپارچه آشکارساز مادون قرمز خنک کننده LWIR 640x512 15μM
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 15 میکرومتر |
| مصرف برق پایدار: | 8 وات |
خنککننده برودتی استرلینگ دوار یکپارچه سبک وزن 750mW برای آشکارسازهای مادون قرمز خنکشونده
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >750mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
MWIR HgCdTe مجتمع خنک کننده Dewar 320x256 / 30μm آشکارساز IR خنک کننده
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2)؛ ≤15mK (F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |

