همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ thermal imaging security camera core ] همخوانی داشتن 338 محصولات.
640x512 12μm سنسور تصویربرداری مادون قرمز بدون خنک کننده LWIR مادون قرمز
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
ماژول دوربین مادون قرمز 256×192/12μm با مصرف برق 300mW و رابط USB2.0 برای نظارت امنیتی
| لنز (HFOV/FL): | 56 درجه / 3.2 میلی متر |
|---|---|
| رابط ویدئویی دیجیتال: | USB2.0 |
| آشکارساز مادون قرمز: | Ucooled LWIR FPA 256×192/12μm |
320x256 وضوح 30μm اندازه پیکسل MWIR خنک شده اپتیکال گاز تصویربرداری کش مادون قرمز با 10mK NETD برای تشخیص نشت گاز
| اندازه پیکسل: | 30 میکرومتر |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| محدوده طیفی: | 4.5±0.1μm~4.7±0.1μm |
ماژول های دوربین خنک کننده نصب شده 320x256 ماژول دوربین مادون قرمز 30μm
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
256×192/12μm رزولوشن پلاگین در دوربین حرارتی با رابط USB2.0 و طراحی بدون فوکوس
| وضوح آشکارساز مادون قرمز: | 256×192/12μm |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری دما: | -20℃~+550℃ |
| رابط ویدئویی دیجیتال: | USB2.0 |
ماژول دوربین حرارتی LWIR بدون خنککننده با وضوح 256×192 و اندازه پیکسل 12 میکرومتر
| آشکارساز مادون قرمز: | LWIR FPA خنک نشده 256×192/12μm |
|---|---|
| داده های خروجی: | 14 بیت خام |
| نرخ فریم: | 25 هرتز |
ماژول دوربین مادون قرمز iMC112 با میکرو بولومتر FPA غیر خنک شده در سطح ویفر 120×90/12 میکرومتر
| دقت اندازه گیری دما: | بیشتر از ± 2 ℃ / ± 2٪ |
|---|---|
| رزمی: | 120×90/12μm |
| نوع آشکارساز: | میکروبولومتر FPA خنک نشده |
800x600 17μm رصد کننده مادون قرمز بدون خنک کننده برای تصویربرداری حرارتی و ترموگرافی
| قطعنامه: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| اندازه: | 35x25x7.4mm |
400x300 12μm آشکارسازهای مادون قرمز حرارتی Uncooled VOx Microbolometer for Thermography
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
|---|---|
| وزن: | 1.5 گرم |
| قطعنامه: | 400x300 |
سنسور حرارتی VOx با حساسیت بالا 400x300 / 17μm برای محیط های خشن
| سنسور: | FPA اکسید وانادیوم |
|---|---|
| اندازه: | 30x19.8x7.32 میلی متر |
| نوع: | میکروبولومتر خنک نشده |

