همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ high resolution thermal camera module ] همخوانی داشتن 494 محصولات.
LWIR VOx Microbolometer غیر خنک کننده کشنده مادون قرمز 400x300/12μm برای ترموگرافی
| قطعنامه: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
67g کشنده مادون قرمز 8μm-14μm محدوده طیف
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |
|---|---|
| محدوده طیفی: | 8μm تا 14μm |
| Pixel Pitch: | 12 میکرومتر |
640x512 12μm سنسور تصویربرداری مادون قرمز بدون خنک کننده LWIR مادون قرمز
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
مینیاتورهای مادون قرمز خنک کننده کوچک 400x300 / 12μm
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
|---|---|
| وزن: | 1.5 گرم |
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
آشکارساز مادون قرمز خنک شده 1280x1024 12μm با مجموعه کولر Dewar یکپارچه
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
Wafer Level Packaging Uncooled Infrared Detectors LWIR Industrial IR Sensor
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
|---|---|
| قطعنامه: | 400x300 |
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
آشکارسازهای مادون قرمز خنک کننده MWIR با کولر استرلینگ اسپلیت RS046H
| قطعنامه: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2)؛ ≤18mK (F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
RS079 750mW مجتمع کولر Dewar ساخته شده در Drive Electronics
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >750mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
HgCdTe Cooled IR Detector MWIR 1280x1024 12μm مجتمع Dewar Cooler Assembly
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
آشکارساز مادون قرمز 15μm 640x512 MWIR خنک شده برای سیستم نظارت از راه دور
| قطعنامه: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤17mK (F2)؛ ≤18mK (F4) ≤18mK (F4) |
| محدوده طیفی 8 ~ 14μm: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |

