همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ high resolution thermal camera module ] همخوانی داشتن 494 محصولات.
Focal Plane Array Uncooled Infrared Detector 400x300 / 17μm VOx مواد
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
|---|---|
| قطعنامه: | 400x300 |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
256x192 سنسور تشخیص میکروبولومتر 12μm Vox
| وضوح: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| نرخ فریم: | 50/60 هرتز |
| اندازه: | 23x13x7.32 میلی متر |
یکپارچه روتاری استریلینگ کولر با سیستم خنک کننده چرخه بسته مینیاتوری
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| مصرف برق پایدار: | <3.2W (130mW@100K@20℃) |
مجتمع روتاری چرخه استرلینگ مونتاژ Cryocooler کم مصرف
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >550mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | 7W (250mW@77K@20℃) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
آشکارساز مادون قرمز سرد طول موج 640x512 15μm
| فن آوری: | مادون قرمز |
|---|---|
| مواد: | MCT |
| تایپ کنید: | ردیاب مادون قرمز خنک شده |
400mW اسپلیت موتور استرلینگ روتاری کرایوکولر کم مصرف
| قدرت خنک کننده: | (@100K@20℃) >400mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <3.5W (130mW@100K@20°C) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
آشکارساز مادون قرمز 15μM 640x512 خنک کننده MWIR برای سیستم نظارت از راه دور
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
15μm 640x512 خنک کننده مادون قرمز آشکارساز مادون قرمز با RS058 انتگرال استرلینگ کولر
| قطعنامه: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2)؛ ≤18mK (F4) |
| محدوده طیفی 8 ~ 14μm: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
آشکارساز مادون قرمز MCT MWIR 320x256 / 30 میکرومتر برای ادغام سریع
| کریو کولر: | RS058/RS046H |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
نوع II آشکارسازهای مادون قرمز خنک کننده Superlattice موج بلند 320x256 / 30μm
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| محدوده طیفی: | 7.7 ~ 9.5μm LW |

