همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ high resolution thermal camera module ] همخوانی داشتن 494 محصولات.
هسته دوربین حرارتی پهپاد 640x512 12μm برای وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
|---|---|
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
| محدوده دما: | -20℃~+550℃ (قابل تنظیم) |
ماژول تصویربرداری حرارتی LWIR 640x512 / 12μm خنک نشده برای پرورش هوشمند
| وضوح: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD معمولی: | ≤40mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
دوربین خنک کننده VOx حرارتی برای تشخیص تب
| وضوح: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | 50 میلیون پوند |
| محدوده طیفی: | 8 ~ 14μm |
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.8 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
هسته دوربین حرارتی با تمرکز دستی با وضوح 640 × 512 8μm تا 14μm محدوده طیف
| تمرکز: | دستی |
|---|---|
| قطعنامه: | 640 × 512 |
| Pixel Pitch: | 12 میکرومتر |
رشته های فلز فوکال بدون خنک شدن هسته دوربین حرارتی 50 هرتز نرخ فریم 67g
| ولتاژ کاری: | 4V~6V |
|---|---|
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |
| قطعنامه: | 640 × 512 |
هسته دوربین حرارتی LWIR بدون خنک شدن با لنز فوکوس ثابت 19mm/24mm
| محدوده طیفی: | 8μm تا 14μm |
|---|---|
| نرخ فریم: | 50 هرتز |
| Athermal فوکوس ثابت: | 19mm/24mm |
ماژول دوربین HgCdTe MWIR خنک شده 640x512/15μm برای دوربین های حرارتی دستی
| تکنولوژی: | مادون قرمز |
|---|---|
| مواد: | MCT |
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
320x256/30μm Thermal Camera Core Cooled IR Camera Module برای تشخیص نشت گاز
| تایپ کنید: | تشخیص نشت گاز |
|---|---|
| محدوده طیفی: | 3.2±0.1~3.5±0.1μm |
| اندازه: | 155x67x80mm |
هسته دوربین حرارتی خنک نشده PAL/NTSC با زوم مداوم 1 تا 8 برابر
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| لنز دوربین: | چندگانه در دسترس است |
| وزن: | 90 گرم |

