-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین حرارتی LWIR بدون خنک کننده 256x192 رزولوشن 12μm اندازه پیکسل با دقت ±2 °C برای خانه هوشمند
| دقت اندازه گیری دما | ± 2 ℃ یا ± 2٪ | محدوده اندازه گیری دما | -20℃~+550℃ |
|---|---|---|---|
| حالت فوکوس | بدون تمرکز | داده های خروجی | 14 بیت خام |
| قطعنامه | 256*192 | ||
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی LWIR 256x192,ماژول دوربین حرارتی خانگی هوشمند 12uM,12uM هسته دوربین حرارتی LWIR |
||
TIMO212 LWIR thermal imaging camera core integrates 256x192/12μm focal plane array (FPA) uncooled VOx infrared detector and features an optional thermographic function with measurement range from -20℃ to 550℃ for industrial temperature measurement.
طراحی شده برای ادغام در سراسر بخش های مختلف از جمله ترمینال های تلفن همراه، ابزارها و مترها و برنامه های کاربردی اینترنت اشیاء (IoT) ،این محصول دارای کوچک سازی استثنایی و مصرف انرژی بسیار کم استاین قابلیت از چندین گزینه لنز میدان دید پشتیبانی می کند تا نیازهای مختلف زاویه های مشاهده و کیفیت تصویربرداری را در سناریوهای مختلف برنامه برآورده کند.
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C-دتاکتور بسته بندی شده سطح وافر + اپتیک سطح وافر + شاتر شیر الکترومغناطیسیکوچکترین ماژول حرارتی مادون قرمز که قابلیت تصویربرداری حرارتی را با حداکثر بهره وری هزینه فراهم می کنداندازه کامپکت، وزن سبک و مصرف انرژی کم برای ادغام در دستگاه های کوچک ایده آل است.
- گزینه های نوری انعطاف پذیر، اندازه گیری دقیق دمای- گزینه های متعدد لنز در دسترس از جمله چشم انداز وسیع و تلهفوتی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف برنامه های کاربردی. اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ± 2 ° Cاز نظارت بر دمای منطقه ای و کامل پشتیبانی می کند.
- ادغام آسان، توسعه سریع- از رابط تصویر DVP پشتیبانی می کند که با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده سازگار است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| مدل | TIMO212 |
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8-14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| گزینه های لنز (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن | 5.1±0.4g 4.4±0.4g 2±0.2g 4.8±0.4g |
| اندازه (بدون FPC) | 16×14×18 میلی متر 16×14×14.6 میلی متر 14×12×9.8 میلی متر 16×14×15.6 میلی متر |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20 درجه سانتیگراد تا 550 درجه سانتیگراد (-20 درجه سانتیگراد تا 150 درجه سانتیگراد) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C تا +60°C |
| رطوبت | ۵ تا ۸۵ درصد |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
ماژول دوربین حرارتی TIMO212 به طور گسترده ای در امنیت هوشمند، AloT، مشاهده شب، ابزارها و مترها، بینایی ماشین و کاربردهای مختلف تصویربرداری حرارتی استفاده می شود.
رنگ ساختگی، همچنین به نام رنگ دروغین،توزیع حرارتی اشیاء را از طریق سیستم تصویربرداری حرارتی مادون قرمز به تصاویر بصری تبدیل می کند و آنها را در سطح خاکستری یا رنگ کاذب روی صفحه نمایش نمایش می دهداین به کاربران اجازه می دهد تا توزیع دمای اشیاء را بدست آورند. برای تسهیل تجزیه و تحلیل حرارتی، تصاویر با استفاده از رنگ های نادرست که تفاوت های دمایی را به صورت بصری نشان می دهند، نشان داده می شوند.
این ماژول چندین پالت رنگ کاذب را ارائه می دهد از جمله: سفید داغ، لاوا، قوس آهن، آهن داغ، پزشکی، قطب شمال، قوس باران1، قوس باران2 و قرمز داغ.

