همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
ماژول تصویربرداری حرارتی بدون خنک شدن 256x192 رزولوشن 12μm پیکسل پیچ برای امنیت و ترموگرافی
جزئیات محصول
| قطعنامه | 256x192 | محدوده اندازه گیری دما | -20℃~+550℃ |
|---|---|---|---|
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | Pixel Pitch | 12 میکرومتر |
| حالت فوکوس | بدون تمرکز | نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| برجسته کردن | ماژول تصویربرداری حرارتی خنک نشده 256x192,ماژول تصویربرداری حرارتی خنک نشده دوربین امنیتی,هسته دوربین حرارتی Pixel Pixel 12uM |
||
توضیحات محصول
ماژول تصویربرداری حرارتی 256x192/12μm برای دوربین امنیتی
خلاصه ی محصول
TIMO212 شامل یک اندازه استثنایی کوچک 256x192/12μm بسته سطح وافر (WLP) آشکارگر مادون قرمز است که طیف مادون قرمز موج طولانی (LWIR) را از 8 تا 14μm ضبط می کند.
با توجه به SWaP-C کاملا بهینه شده، ماژول دوربین حرارتی TIMO212 می تواند در دوربین های مادون قرمز با الزامات سختگیرانه در مورد اندازه و وزن ادغام شود.
ماژول دوربین حرارتی TIMO212 به طور گسترده ای در نظارت بر امنیت، ترموگرافی، دستگاه های پوشیدنی، الکترونیک خودرو، خانه هوشمند و تشخیص موجودات زنده استفاده می شود.
ویژگی های اصلی
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C
- دتکتور بسته بندی شده سطح وافر + اپتیک سطح وافر + شاتر شیر الکترومغناطیسی
- کوچکترین ماژول حرارتی مادون قرمز که قابلیت تصویربرداری حرارتی را با حداکثر بهره وری هزینه فراهم می کند
- اندازه فشرده، وزن سبک و مصرف انرژی کم، ایده آل برای ادغام در دستگاه های کوچک
- گزینه های نوری انعطاف پذیر، اندازه گیری دقیق دمای
- گزینه های مختلف لنز در دسترس، از جمله زاویه بزرگ و تله عکس برای پاسخگویی به نیازهای متنوع برنامه
- اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ±2 °C؛ از نظارت بر دمای منطقه ای و کامل پشتیبانی می کند
- ادغام آسان، توسعه سریع
- پشتیبانی از رابط تصویر DVP، سازگار با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده
- مطابق با استانداردهای زیست محیطی RoHS 2.0
مشخصات محصول
| مدل | TIMO212 |
|---|---|
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8-14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| اندازه (ملی متر، بدون FPC) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / REACH |
کاربردهای صنعتی
ماژول تصویربرداری حرارتی TIMO212 برای نظارت بر امنیت، ترموگرافی، دستگاه های پوشیدنی، الکترونیک خودرو، خانه هوشمند و تشخیص موجودات زنده استفاده می شود.
خط تولید ما
- حساسیت بالا و عملکرد عالی
- تکنولوژی پیشرو در صنعت مادون قرمز
- ردیاب های مادون قرمز مختلف در دسترس - هر دو ردیاب های IR غیر خنک و خنک در فرمت های مختلف و اندازه پیکسل
- تولید انبوه برای اطمینان از تحویل سریع - سه خط تولید با ظرفیت تولید سالانه تا میلیون ها آشکارساز
پرسش های مکرر
چطور رزولوشن مناسب کشنده های مادون قرمز را انتخاب کنیم؟
این بستگی به نیازهای واقعی و کاربردهای محصولات شما دارد، و قیمت نیز یک عامل است که باید در نظر گرفته شود.شما می توانید کشنده های مادون قرمز با وضوح پایین تر مانند 120x90 را انتخاب کنیداگر شما نیاز به تصاویر بسیار روشن برای اهداف خاص مانند نظارت از راه دور، شما می توانید آشکارسازان مادون قرمز با وضوح بالا از 1280x1024 را انتخاب کنید.
چطور رنگ ساختگی درست را برای تصویربرداری حرارتی انتخاب کنیم؟
- خاکستری سفید برای اهداف با تفاوت های کوچک در دمای مناسب تر است
- قرمز و آبی برای صحنه هایی که نیاز به پیدا کردن نقاط مشکل دارند مناسب تر است
- قرمز آهن رنگ استاندارد صنعت برق است
چگونه یک لنز دوربین حرارتی مادون قرمز مناسب را انتخاب کنیم؟
- لنز استاندارد می تونه با فاصله ی مناسبی به هدف های عادی برسونه
- لنز تله فتو مناسب برای اهداف نسبتا کوچک است که نیاز به دیدن از فاصله های طولانی دارند
- لنز زاویه وسیع برای دیدن جزئیات بیشتر اشیاء در فاصله های نزدیک بهتر است
- لنز ماکرو برای مشاهده اهداف بسیار کوچک در فاصله های نزدیک، مانند مدار های تراشه است
محصولات توصیه شده

