-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
256×192 رزولوشن 12μm Pixel Pitch هسته دوربین حرارتی بدون خنک کننده برای -20°C~+550°C اندازه گیری دمای صنعتی
| قطعنامه | 256×192 | Pixel Pitch | 12 میکرومتر |
|---|---|---|---|
| محدوده دما | -20℃~+550℃ | مصرف برق | 330 میلی وات |
| اندازه PCBA (میلی متر) | 17×17 | داده های خروجی | 14 بیت خام |
| برجسته کردن | آشکارساز حرارتی خنک نشده 120x90,آشکارساز حرارتی خنک کننده RoHS |
||
ماژول مادون قرمز Mini212G2 که برای اندازه گیری دمای صنعتی طراحی شده است، دارای محدوده اندازه گیری دمای -20 °C ~ + 550 °C و دقت اندازه گیری دمای ± 2 °C / ± 2٪ است.
ماژول مینی212G2 غیر خنک شده مادون قرمز بر اساس ماژول مادون قرمز TIMO212 توسعه یافته توسط SensorMicro ساخته شده است.اضافه کردن یک صفحه پردازش مادون قرمز ISP امکان تولید مستقیم ماتریس های دمایی و تصاویر حرارتی را فراهم می کند، که حجم کار توسعه را برای مشتریان به طور قابل توجهی کاهش می دهد.از چندین پیکربندی میدان دید پشتیبانی می کند و یک رابط کنترل جهانی را ادغام می کند، که امکان کاربرد گسترده در صنایع مختلف را فراهم می کند.
- ماژول کوچک با خروجی مستقیم تصویربرداری حرارتی
- مجهز به یک کشنده مادون قرمز 256×192/12μm که خود توسعه داده است، که مزایای قابل توجهی در هزینه ارائه می دهد
- طراحی ساختاری بسیار جمع و جور: تنها 17 × 17mm (PCBA) در اندازه، وزن به عنوان کم به عنوان 4g - ایده آل برای کاربردهای فضای محدود
- صفحه پردازش ISP یکپارچه و الگوریتم های تصویر نسل بعدی تصاویر حرارتی شفاف را به طور مستقیم ارائه می دهند و انعطاف پذیری قوی را تضمین می کنند
- تشخیص دقیق، پیکربندی انعطاف پذیر
- اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ±2°C؛ از اندازه گیری نقطه ای، منطقه ای و کامل پشتیبانی می کند
- گزینه های متعدد لنز میدان دید برای پاسخگویی به نیازهای مختلف مشاهده در دسترس است
- رابط های غنی برای ادغام آسان
- ارائه USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS و دیگر رابط های خروجی ویدئویی دیجیتال
- کاملا با رابط های استاندارد صنعت سازگار است
| مدل | ميني212G2 |
|---|---|
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8 تا 14μm |
| NETD | ≤50mK |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز ((HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن ((g) | 7.۱٬۶٬۴٬۴٬۶٬۶8 |
| اندازه PCBA ((ملی متر) | 17×17 |
| رابط ویدیویی دیجیتال | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
| رابط ویدیویی آنالوگ | CVBS ((PAL/NTSC) |
| ولتاژ کار | 3.3V±0.1V |
| مصرف برق معمولی | ۳۳۰ میلی وات |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C(-20°C~+150°C |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -40°C~+70°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
این محصول در زمینه هایی مانند AloT، بینایی ماشین، بینایی صنعتی، نظارت بر امنیت، مشاهده شب موقعیت دارد.
- در زمینه AIoT، کاملا مناسب برای ادغام در دستگاه های AIoT فشرده مانند لوازم خانگی هوشمند، دستگاه های پوشیدنی و مانیتورهای محیط زیست هوشمند است.
- در بخش بینایی صنعتی، می تواند برای نظارت در زمان واقعی تجهیزات صنعتی، سناریوهای پردازش لیزر و جوش، تشخیص نیمه هادی و غیره استفاده شود.
- برای برنامه های امنیتی نظارت می تواند نفوذ کنندگان غیرقانونی را تشخیص دهد، آلارم های زمان واقعی را تحریک کند و غیره
SensorMicro با یک باور ساده اما قدرتمند تاسیس شد: نوآوری باید به نیازهای دنیای واقعی خدمت کند.
سنسور مایکرو برای این وجود دارد که افراد و سیستم ها را قادر سازد تا فراتر از سطح را ببینند، به الگوها، مشکلات و احتمالاتی که در زیر آن قرار دارند.
با تبدیل گرما نامرئی به واقعیت قابل مشاهده، ما به صنایع کمک می کنیم تا تصمیمات هوشمندانه تری بگیرند، آنچه را که مهم تر است محافظت کنند، و پیچیدگی را با وضوح هدایت کنند.
گوش دادن به اصرار ما بر خود ساخته شدن و مشتری اول تبدیل به یک نسخه مطمئن برای حرکت SensorMicro شده است.ما در تمام جبهه ها به جلو حمله کردیم از امنیت، آتش نشانی، بازرسی صنعتی، مراقبت های پزشکی و بینایی ماشینبرای نظارت بر محیط زیست و جنبه های کلیدی خنثی سازی کربن - کمک به شرکا برای باز کردن تمام پتانسیل سنجش مادون قرمز هوشمند، و وصل کردن نقاط زندگی.
ما بیش از یک شرکت فناوری مادون قرمز هستیم. ما یک جامعه از افراد متعهد به ساختن آینده ای پایدار، اخلاقی و انسان محور هستیم.هر پیکسل نوآوری ای که ما ایجاد می کنیم یک وعده است -- یک وعده برای محافظت، به قدرت، و به خدمت.
حسگرها: سنجه های مادون قرمز میکرو / هسته های دوربین حرارتی به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع مانند استفاده می شود:
- ترموگرافی: نگهداری برق، بینایی ماشین، تعمیرات HVAC، متالورژیک پتروشیمی، نگهداری پیش بینی، پیشگیری از اپیدمی
- امنیت و نظارت: شهر امن، نظارت بر زیرساخت ها، امنیت مرزی، سفرهای دریایی، امنیت معدن
- آتش سوزی و نجات: پیشگیری از آتش سوزی جنگل، پیشگیری از آتش سوزی، جستجو و نجات
- بار مفید هواپیماهای بدون سرنشین: بازرسی تجهیزات، اجرای قوانین و نجات، استفاده از آتش نشانی، مشاهده حیوانات
- چشم انداز شخصی: اوقات فراغت در فضای باز، مشاهده حیوانات، گشت اجرای قانون
- ADAS: رانندگی مستقل، سیستم دستیار راننده پیشرفته، وسایل نقلیه ویژه
- AIoT: خانه هوشمند، سخت افزار هوشمند، مراقبت هوشمند، روبات ها
- سایر موارد: سیستم دید پرواز بهبود یافته، تشخیص گاز، کشاورزی و دامداری، تحقیقات علمی
ما یک تامین کننده از کشنده های مادون قرمز سنسورها و هسته های دوربین های حرارتی OEM هستیم. ما بیش از سالهای زیادی تجربه در صنایع تصویربرداری مادون قرمز حرارتی داریم.ما تیم خدمات پس از فروش حرفه ای برای ارائه به مشتریان با پاسخ حرفه ای. برای هر گونه سوال یا مشکل، لطفا با ما در هر زمان تماس بگیرید، ما در اولین بار برای شما به پاسخ خواهد بود.

