-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین حرارتی بدون خنک کننده OEM با وضوح 256x192 و اندازه پیکسل 12μm برای دید شب بدون تمرکز
| محدوده دما | -20℃~+550℃ | دقت دما | ± 2 ℃ یا ± 2٪ |
|---|---|---|---|
| قطعنامه | 256x192/12μm | حالت فوکوس | بدون تمرکز |
| داده های خروجی | 14 بیت خام | محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر |
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی نصب شده,ماژول دوربین حرارتی 256x192 |
||
ماژول حرارتی بدون خنک کننده OEM 256x192 / 12 μm برای دوربین دید شبانه، دوربین نظارت
TIMO212 یک ماژول مینیاتور مادون قرمز غیر خنک شده است که طیف مادون قرمز موج طولانی (LWIR) را از 8 تا 14μm ضبط می کند. این دستگاه دارای یک آشکارساز سطح وافر 256 × 192 / 12μm خود توسعه یافته است.همراه با یک لنز نوری سطح وافر و شاتر شیر میکرو الکترومغناطیسی، امکان گرفتن داده های دمایی دقیق و توزیع گرما برای مناطق هدف خاص.
این محصول برای ادغام در بخش های مختلف از جمله ترمینال های تلفن همراه، ابزارها و مترها و اینترنت اشیا (IoT) طراحی شده است.این دستگاه دارای کوچک سازی استثنایی و مصرف انرژی بسیار کم است.، در حالی که از گزینه های مختلف لنز میدان دید پشتیبانی می کند تا نیازهای مختلف زاویه های مشاهده و کیفیت تصویر را در سناریوهای کاربردی مختلف برآورده کند.
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C-دتاکتور بسته بندی شده سطح وافره + اپتیک سطح وافره + شاتر شیر الکترومغناطیسیامکان عملکرد تصویربرداری حرارتی پایه با حداکثر بهره وری هزینهاندازه کامپکت، وزن سبک و مصرف انرژی کم، ایده آل برای ادغام در دستگاه های کوچک.
- گزینه های نوری انعطاف پذیر، اندازه گیری دقیق دمای- گزینه های متعدد لنز در دسترس، از جمله زاویه بزرگ و تله عکس برای پاسخگویی به نیازهای متنوع برنامه های کاربردی. اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ± 2 ° Cاز نظارت بر دمای منطقه ای و کامل پشتیبانی می کند.
- ادغام آسان، توسعه سریع- از رابط تصویر DVP پشتیبانی می کند، سازگار با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده است.
| مدل | TIMO212 |
|---|---|
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8-14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| اندازه (ملی متر، بدون FPC) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C(-20°C~+150°C |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز TIMO212 به طور گسترده ای در امنیت هوشمند، AloT، مشاهده شب، ابزار و متر، بینایی ماشین و غیره استفاده می شود.
با داشتن یک زنجیره تامین پایدار و قابل اعتماد در سراسر اکوسیستم ما، می توانیم به سرعت به خواسته های بازار پاسخ دهیم.
با تخصص در تولید آشکارساز و تجربه در پشتیبانی از یکپارچه سازی سیستم، ما بینش عمیق در مورد الزامات عملکرد، به طور مداوم طراحی بهینه سازی،و یک چرخه نیکو ایجاد کنیم: کاربرد محصول → بازخورد فنی → ارتقاء محصول.
با مدیریت کل زنجیره تولید و استفاده از تولید کارآمد و در مقیاس بزرگ، ما قیمت رقابتی برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهیم.
تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک روش است که از اشعه مادون قرمز و انرژی حرارتی برای جمع آوری اطلاعات در مورد اشیاء استفاده می کند.این تابش مادون قرمز نامرئی را به تصویر تابش مادون قرمز قابل مشاهده با توزیع دمای سطح هدف تبدیل می کنداجسام مختلف و حتی قسمت های مختلف از یک جسم دارای توانایی تابش و قدرت بازتاب مادون قرمز متفاوت هستند.
بینایی شبانه، جستجو و نجات، آزمایش غیر مخرب، پیشگیری از اپیدمی، ترموگرافی، امنیت و نظارت، آتش سوزی و موارد دیگر.
یک ماژول تصویربرداری حرارتی معمولاً شامل یک آشکارساز مادون قرمز، لنز مادون قرمز و الکترونیک سخت افزاری با نرم افزار و الگوریتم جاسازی شده است. این حداقل واحد یک دستگاه تصویربرداری حرارتی است.

