-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین مایکرو ترمیک با وضوح 256x192 و اندازه پیکسل 12μm برای مصرف انرژی کم
| قطعنامه | 256x192/12μm | NETD | ≤50 میلیون |
|---|---|---|---|
| محدوده دما | -20℃~+550℃ | دقت دما | ± 2 ℃ یا ± 2٪ |
| مصرف برق معمولی | 330 میلی وات | ولتاژ عملیاتی | 3.3 ولت ± 0.1 ولت |
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی 256x192,40mK ماژول دوربین حرارتی |
||
هسته دوربین تصویربرداری حرارتی Mini212G2 LWIR یک کشنده مادون قرمز VOx بدون خنک شدن 256 × 192 / 12μm FPA را با عملکرد ترموگرافیک اختیاری ادغام می کند.این ماژول فشرده دارای محدوده اندازه گیری دمای از -20°C تا 550°C است، که آن را برای کاربردهای اندازه گیری دمای صنعتی ایده آل می کند.
ساخته شده بر روی خود توسعه یافته TIMO212 ماژول مادون قرمز SensorMicro، Mini212G2 شامل یک یکپارچه مادون قرمز ISP صفحه پردازش است که اجازه می دهد تا خروجی مستقیم از ماتریس های دمایی و تصاویر حرارتی.این امر بار کار توسعه را برای مشتریان به طور قابل توجهی کاهش می دهد و در عین حال ابعاد جمع و جور، مصرف انرژی پایین و بهره وری هزینه را ارائه می دهد.
این ماژول دوربین مادون قرمز کوچک برای کاربرد گسترده در صنایع از جمله AloT ، بینایی ماشین ، بینایی صنعتی ، نظارت بر امنیت و مشاهده شب طراحی شده است.این به ویژه برای مشتریان OEM که نیاز به توسعه ثانویه و ادغام در تصاویر حرارتی مختلف و دوربین های دمگرافی مادون قرمز است مفید است.
- ماژول کوچک با خروجی مستقیم تصویربرداری حرارتی
- مجهز به کشنده ی مادون قرمز 256×192/12μm که خود توسعه داده شده است
- طراحی ساختاری فوق فشرده: اندازه 17 × 17mm (PCBA) ، وزن کمتر از 4g
- صفحه پردازش ISP یکپارچه و الگوریتم های تصویر پیشرفته
- تشخیص دقیق، پیکربندی انعطاف پذیر
- اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ±2°C
- پشتیبانی از اندازه گیری نقطه، منطقه و تمام فریم
- گزینه های متعدد لنز میدان دید در دسترس است
- رابط های غنی برای ادغام آسان
- رابط های ویدیویی دیجیتال: USB20، MIPI، DVP، BT.656، LVDS
- رابط ویدیویی آنالوگ: CVBS (PAL/NTSC)
- کاملا با رابط های استاندارد صنعت سازگار است
| مدل | ميني212G2 |
|---|---|
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8 تا 14μm |
| NETD | ≤50mK |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن (g) | 7.۱٬۶٬۴٬۴٬۶٬۶8 |
| اندازه PCBA (ملی متر) | 17×17 |
| رابط ویدیویی دیجیتال | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
| رابط ویدیویی آنالوگ | CVBS (PAL/NTSC) |
| ولتاژ کار | 3.3V±0.1V |
| مصرف برق معمولی | ۳۳۰ میلی وات |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -40°C~+70°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
این ماژول تصویربرداری حرارتی برای کاربردهای AloT، ماشین دید، دید صنعتی، نظارت امنیتی و مشاهده شب طراحی شده است:
- -آيلوت:ادغام در دستگاه های AIoT فشرده از جمله لوازم خانگی هوشمند، دستگاه های پوشیدنی و مانیتورهای محیط زیست هوشمند
- چشم انداز صنعتی:نظارت در زمان واقعی تجهیزات صنعتی، سناریوهای پردازش لیزر و جوش، تشخیص نیمه هادی
- نظارت بر امنیت:شناسایی مهاجمان غیرقانونی با قابلیت های فعال سازی هشدار در زمان واقعی
- SWaP3 کاملا بهینه شده:اندازه کوچک، وزن کم، مصرف انرژی کم برای سیستم های محدود فضایی
- توسعه حرفه ای هوشمند:پشتیبانی از تشخیص چند باند، اندازه گیری دمای و الگوریتم های هوش مصنوعی برای شناسایی دقیق منبع نشت
- پشتیبانی از سفارشی سازی انعطاف پذیر:انواع مختلف آشکارسازان و ماژول های قابل تنظیم برای سناریوهای تشخیص مختلف
- بالاترين استانداردها و مقررات صنعت:انطباق کامل با الزامات قانونی برای اجرای تولید سبز و ایمن
ترموگرافی یک فناوری تشخیصی غیر تهاجمی است که بر اساس تشخیص دمای سطح شی است.تابش مادون قرمز (IR) منتشر شده از یک جسم در قالب یک نقشه توزیع دما ثبت و تجسم می شود.
تصویربرداری حرارتی مادون قرمز می تواند برای بازرسی خانه ها، شناسایی نقص های ساختاری، تشخیص نقص های الکتریکی و مکانیکی، تغییرات فیزیولوژیکی در افراد و حیوانات استفاده شود.و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر.
برای آزمایش غیر مخرب: عملیات ساده، پاسخ سریع بدون آسیب، که منجر به صرفه جویی در هزینه ها، افزایش بهره وری کار و کاهش کاهش نیروی انسانی و تجهیزات می شود.برای ترموگرافی پزشکی: تشخیص موثر مشکلات سلامتی پنهان، 100٪ ایمن بدون تشعشعات، که آن را یک ابزار ایده آل برای غربالگری اولیه سلامت می کند.

