-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
LWIR 120x90 رزولوشن 12μm اندازه پیکسل ماژول سنسور دوربین حرارتی با مصرف انرژی کم
| قطعنامه | 120x90 | اندازه پیکسل | 12 میکرومتر |
|---|---|---|---|
| لنز (HFOV/FL) | 50 درجه / 1.6 میلی متر | محدوده طیفی | 8~14μm LW |
| حالت فوکوس | بدون تمرکز | نرخ فریم | 25 هرتز |
| برجسته کردن | ماژول سنسور دوربین حرارتی FPA,ماژول سنسور دوربین حرارتی 17μM,ماژول دوربین حرارتی 120x90 |
||
TIMO112 یکی از ماژول های مادون قرمز کوچک سری TIMO است.بسته سطح وافر 120x90 / 12μm (WLP) و مدار پردازش تصویر اساسی برای به سرعت گرفتن تصاویر حرارتی منطقه هدف و توزیع گرما.
ماژول تصویربرداری حرارتی TIMO112 برای کاربردهای تصویربرداری مادون قرمز (SWaP-C) با اندازه، وزن، قدرت و هزینه بهینه شده است.ساختار فوق العاده کوچک و مصرف انرژی بسیار کم آن را آسان می کند تا در دستگاه های هوشمند مختلف ادغام شود، تصاویر حرارتی یا ترمینال های تلفن همراه با الزامات سختگیرانه در مورد هزینه، اندازه و وزن.
در حال حاضر هسته های حرارتی و ماژول های سری TIMO به طور گسترده ای در بازار الکترونیک مصرفی استفاده می شوند.این برای ماژول هسته دوربین حرارتی TIMO برای ادغام در بیشتر محصولات پایانی آسان تر است و هزینه های مشتریان را به شدت کاهش می دهد.
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C
- دتکتور بسته بندی شده سطح وافر + اپتیک سطح وافر + شاتر شیر الکترومغناطیسی
- کوچکترین ماژول حرارتی مادون قرمز، که قابلیت حداقل تصویربرداری حرارتی را با حداکثر بهره وری هزینه فراهم می کند
- اندازه فشرده، وزن سبک و مصرف انرژی کم، ایده آل برای ادغام در دستگاه های کوچک
- عملکرد اثبات شده و واکنش سریع
- طراحی انرژی بسیار کم، مصرف کمتر از 9mW
- تصویربرداری صاف با نرخ فریم 25 هرتز
- انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست
- پشتیبانی از رابط تصویر SPI، سازگار با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده
- مطابق با استانداردهای زیست محیطی RoHS 2.0
| مدل | TIMO112 |
|---|---|
| قطعنامه | 120×90 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8 تا 14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 50°/ 1.6mm |
| وزن | 1.8g |
| اندازه (بدون FPC) | 12.6mm×12.6mm×8.8mm |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | 25 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
ماژول دوربین مادون قرمز TIMO112 به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها مانند ترموگرافی، سخت افزار هوشمند، ساختمان هوشمند، خانه هوشمند، AIoT و غیره استفاده می شود.
- اسناد کامل:راهنماي توليد، راهنماي راه بندي و مرجع انتخاب
- کمک به توسعه و آزمایش:آزمایش یکپارچه نمونه، ارزیابی عملکرد و تأیید پارامتر آسان شده است.
- ابزار توسعه دهنده پیشرفته:SDK ها، API ها، الگوریتم ها و ابزارهای عیب یابی برای ادغام عمیق.
- پشتیبانی فنی از راه دور:24/7 پشتیبانی-- پاسخ سریع و حل در زمان برای مسائل مهم.
- گارانتی:قطعات اصلی و رعایت دقیق فرآیند برای بازگرداندن عملکرد بهینه
تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک روش استفاده از اشعه مادون قرمز و انرژی حرارتی برای جمع آوری اطلاعات در مورد اشیاء است تا تصاویر آنها را شکل دهد.یا اطلاعات درجه حرارت اشیاء را دریافت کنید، حتی در محیط های کم دید.
سیستم تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک سیستم شناسایی و شناسایی غیرمستقیم بدون تماس از تکنولوژی مادون قرمز است.آن را در تابش مادون قرمز صحنه را بر روی آشکارگر مادون قرمز صفحه فوکال آرایه از طریق سیستم نوری مادون قرمز که می تواند از طریق تابش مادون قرمز عبور تمرکزدتکتور حرارتی سیگنال تشعشع با شدت متفاوت را به سیگنال الکتریکی مربوطه تبدیل می کند و سپس از طریق تقویت و پردازش ویدیو،شکل تصویر مادون قرمز است که می تواند با چشم غیرمسلح مشاهده شود.

