-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین حرارتی LWIR با وضوح 256x192 12μm پیکسلی ترموگرافی با قابلیت خنککردن
| قطعنامه | 256x192 | داده های خروجی | 14 بیت خام |
|---|---|---|---|
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | Pixel Pitch | 12 میکرومتر |
| دقت اندازه گیری دما | بیشتر از ± 2 ℃ / ± 2٪ | نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| برجسته کردن | 256x192 ماژول دوربین حرارتی,هسته ماژول دوربین حرارتی خنک نشده است |
||
هسته دوربین حرارتی LWIR 256x192 / 12 μm بدون خنک شدن برای ترموگرافی، کاربردهای AIoT
ماژول تصویربرداری IR TIMO212 بدون خنک شدن، که همچنین به عنوان ماژول حرارتی بدون خنک شدن شناخته می شود، قابلیت رادیومتریک دارد و دارای عملکرد اندازه گیری دمای غیر تماس مادون قرمز است.این شامل یک بسته کوچک 256x192 / 12μm Wafer Level (WLP) کشنده مادون قرمز است که طیف مادون قرمز موج طولانی (LWIR) را از 8 تا 14μm ضبط می کند.
با تشکر از تکنولوژی WLP، ماژول دوربین مادون قرمز TIMO212 به ساختاری بسیار فشرده و وزن کم می رسد در حالی که حساسیت بیشتری و کیفیت تصویر برتر را با قیمت مناسب ارائه می دهد،این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا مناسب ترین نوع را با توجه به نیازهای خاص خود انتخاب کنند..
- ماژول بسیار کوچک با بهینه سازی نهایی SWaP-C
- دتکتور بسته بندی شده سطح وافر + اپتیک سطح وافر + شاتر شیر الکترومغناطیسی
- کوچکترین ماژول حرارتی مادون قرمز که قابلیت تصویربرداری حرارتی را با حداکثر بهره وری هزینه فراهم می کند
- اندازه فشرده، وزن سبک و مصرف انرژی کم، ایده آل برای ادغام در دستگاه های کوچک
- گزینه های نوری انعطاف پذیر، اندازه گیری دقیق دمای
- گزینه های مختلف لنز در دسترس، از جمله زاویه بزرگ و تله عکس برای پاسخگویی به نیازهای متنوع برنامه
- اندازه گیری دمای با دقت بالا با دقت تا ±2 °C؛ از نظارت بر دمای منطقه ای و کامل پشتیبانی می کند
- ادغام آسان، توسعه سریع
- پشتیبانی از رابط تصویر DVP، سازگار با سیستم عامل های مختلف جاسازی شده
- مطابق با استانداردهای زیست محیطی RoHS 2.0
| مدل | TIMO212 |
|---|---|
| قطعنامه | 256×192 |
| اندازه پیکسل | 12μm |
| پاسخ طیف | 8-14μm |
| حالت فوکوس | تمرکز آزاد |
| لنز (HFOV/FL) | 17.5°/10mm 25°/7mm 56°/3.2mm 90°/2.1mm |
| وزن (g) | 5.1±0.4 4.4±0.4 2±0.2 4.8±0.4 |
| اندازه (ملی متر، بدون FPC) | 16×14×18 16×14×14.6 14×12×9.8 16×14×156 |
| تعداد PIN ها | 40PIN |
| داده های خروجی | 14bit خام |
| نرخ فریم | ترموگرافی: 25 هرتز، تصویربرداری: 50 هرتز |
| محدوده اندازه گیری دمای | -20°C~+550°C (-20°C~+150°C) |
| دقت اندازه گیری دمای | بیشتر از ±2°C / ±2٪ |
| دمای کار | -20°C~+60°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۸۵٪ |
| دمای ذخیره سازی | -45°C تا +85°C |
| گواهینامه | RoHS 2.0 / Reach |
ماژول تصویربرداری حرارتی TIMO212 به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه ها از جمله ترموگرافی، سخت افزار هوشمند، ساختمان هوشمند، خانه هوشمند، AIoT و موارد دیگر استفاده می شود.
به عنوان یک تولید کننده پیشرو و ارائه دهنده خدمات جهان از آشکارسازان مادون قرمز، SensorMicro دارای سالها تجربه عمیق در راه حل های تصویربرداری حرارتی مادون قرمز است.با توجه به فلسفه اصلی "SensorMicro، حس بیشتر" و با توجه به نیازهای کاربران، ما متعهد به باز کردن پتانسیل کامل فناوری مادون قرمز، ارائه محصولات با عملکرد بالا و خدمات حرفه ای به مشتریان در سراسر جهان هستیم.
امواج مادون قرمز را نمی توان با چشم انسان دید.حسگر مادون قرمز / حسگر تصویربرداری حرارتی یک دستگاه نوری الکتریکی است که به اشعه مادون قرمز و انرژی حرارتی واکنش نشان می دهد و آن را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند، سپس تصاویر حرارتی قابل مشاهده را تولید می کند.
WLP به بسته سطح وافر اشاره دارد. این فرآیند تکمیل بسته بندی با خلاء بالا به طور مستقیم بر روی کل وافر MEMS است، سپس برای ساخت یک سنسور مادون قرمز واحد می نویسد و برش می دهد.همراه با بسته فلزی و بسته سرامیکی، آنها سه فرمت بسته بندی اصلی آشکارسازان مادون قرمز غیر خنک هستند.
آشکارسازان WLP IR به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای کوچک سازی و هزینه پایین در کاربرد فناوری مادون قرمز در بازار الکترونیک مصرفی طراحی شده اند.ما در حال حاضر ارائه انواع WLP راه حل ماژول مادون قرمز برای افزایش بیشتر برنامه های کاربردی جدید در بازارهای نوظهور.

