همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ uncooled thermal security camera core ] همخوانی داشتن 305 محصولات.
ماژول تصویربرداری حرارتی مادون قرمز LWIR خنک نشده 640x512 / 12μm
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
1280x1024 12μm ماژول مایکروبولومتر VOx بدون خنک کننده برای راه حل های تصویربرداری حرارتی انعطاف پذیر
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
LWIR 640X512 / 12μm تصویربرداری حرارتی برای تصویربرداری واضح و برنامه AIoT
| محدوده دما: | -20℃~+550℃ (قابل تنظیم) |
|---|---|
| دقت دما: | ± 3 ℃ یا ± 3٪ |
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
بازرسی ساختمان ماژول دوربین IR ماژول تصویربرداری حرارتی هسته 640x512 / 17μm
| تکنولوژی: | مادون قرمز |
|---|---|
| مواد: | اکسید وانادیوم |
| اندازه: | 44.5x44.5x36.6mm |
640x512 / 12μm LWIR ماژول حرارتی Unooled چند رابط استاندارد
| وضوح: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
ماژول دوربین حرارتی LWIR غیر خنک با وضوح 90×120، اندازه پیکسل 12 میکرومتر و رابط های کنترل جهانی
| رابط ویدئویی دیجیتال: | USB2.0 |
|---|---|
| لنز (HFOV/FL): | 50 درجه / 1.6 میلی متر |
| داده های خروجی: | 14 بیت خام |
640x512/12μm FPA غیر خنک کننده آشکارگر مادون قرمز تصویربرداری حرارتی
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
800x600 17μm رصد کننده مادون قرمز بدون خنک کننده برای تصویربرداری حرارتی و ترموگرافی
| قطعنامه: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| اندازه: | 35x25x7.4mm |
400x300 12μm آشکارسازهای مادون قرمز حرارتی Uncooled VOx Microbolometer for Thermography
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
|---|---|
| وزن: | 1.5 گرم |
| قطعنامه: | 400x300 |
ماژول دوربین حرارتی غربالگری تب LWIR 400x300/17μm برای تشخیص پزشکی
| قطعنامه: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |

