همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ infrared thermal security camera module ] همخوانی داشتن 387 محصولات.
800x600 17μm رصد کننده مادون قرمز بدون خنک کننده برای تصویربرداری حرارتی و ترموگرافی
| قطعنامه: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| اندازه: | 35x25x7.4mm |
آشکارساز مادون قرمز خنک شده 1280x1024 12μm با مجموعه کولر Dewar یکپارچه
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
Wafer Level Packaging Uncooled Infrared Detectors LWIR Industrial IR Sensor
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
|---|---|
| قطعنامه: | 400x300 |
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
سنسور حرارتی VOx با حساسیت بالا 400x300 / 17μm برای محیط های خشن
| سنسور: | FPA اکسید وانادیوم |
|---|---|
| اندازه: | 30x19.8x7.32 میلی متر |
| نوع: | میکروبولومتر خنک نشده |
آشکارساز مادون قرمز خنکشونده MWIR با اندازه پیکسل 30 میکرومتر و وضوح 320x256 با NETD 10mK برای تصویربرداری نوری گاز
| اندازه پیکسل: | 30 میکرومتر |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
30mK آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده 50Hz 60Hz برای امنیت / نظارت
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
آشکارسازان مادون قرمز با حساسیت بالا با RS058 Cryo Cooler
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| طول موج بلند: | 7.7 ~ 9.5 (LW) |
نوع II آشکارسازهای مادون قرمز خنک کننده Superlattice موج بلند 320x256 / 30μm
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| محدوده طیفی: | 7.7 ~ 9.5μm LW |
خنککننده برودتی استرلینگ دوار یکپارچه سبک وزن 750mW برای آشکارسازهای مادون قرمز خنکشونده
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >750mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
رشته های فلز فوکال بدون خنک شدن هسته دوربین حرارتی 50 هرتز نرخ فریم 67g
| ولتاژ کاری: | 4V~6V |
|---|---|
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |
| قطعنامه: | 640 × 512 |

