همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ 12um thermal security camera module ] همخوانی داشتن 80 محصولات.
ماژول تصویربرداری حرارتی بدون خنک کننده با دقت بالا 256 × 192 / 12μm اندازه پیکسل برای اندازه گیری دمای
| آشکارساز مادون قرمز: | 256×192/12μm |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | 3.3 ولت ± 0.1 ولت |
| تایپ کنید: | ماژول حرارتی بدون خنک کننده |
هسته دوربین حرارتی 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm × 44.45mm × 26mm
| ولتاژ کاری: | 4V~6V |
|---|---|
| محدوده طیفی: | 8μm تا 14μm |
| Pixel Pitch: | 12 میکرومتر |
RS232 Uncooled Infrared Camera Core 640x512 12um for UAV Payloads
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.7 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
هسته دوربین حرارتی Drone بدون خنک کننده 640x512 12um برای تعمیر و نگهداری پیش بینی شده
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.7 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
هسته دوربین حرارتی پهپاد خنکشونده/خنکنشونده 640x512 12um
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.7 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
دوربین 12μm Pixel Pitch LWIR با VPC / USB3.0 / GigE / قطعات تمدید Cameralink
| وزن: | 67 گرم |
|---|---|
| NETD معمولی: | <40mK |
| Pixel Pitch: | 12 میکرومتر |
رشته های فلز فوکال بدون خنک شدن هسته دوربین حرارتی 50 هرتز نرخ فریم 67g
| ولتاژ کاری: | 4V~6V |
|---|---|
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |
| قطعنامه: | 640 × 512 |
هسته دوربین مادون قرمز خنک نشده LWIR 640x512/12μM
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.8 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
LWIR Uncooled 640x512 12μM ماژول تصویربرداری حرارتی برای دید در شب شخصی
| قطعنامه: | 640x512 |
|---|---|
| مصرف برق: | 0.8 وات |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
هسته دوربین حرارتی دستی 4V ~ 6V با تمرکز ثابت 19mm/24mm
| وزن: | 67 گرم |
|---|---|
| قطعنامه: | 640 × 512 |
| Athermal فوکوس ثابت: | 19mm/24mm |

