-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز 400x300 17μm با اندازهگیری دما
| قطعنامه | 400x300 / 17μm | NETD | 30mK |
|---|---|---|---|
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | اندازه | 44.5x44.5x36.6mm |
| برجسته کردن | ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز 400x300,ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز 77 گرم |
||
LWIR VOx 400x300 / 17μm هسته دوربین تصویربرداری حرارتی غیر خنک برای بازرسی ساختمان
هسته دوربین حرارتی PLUG417R از آشکارساز مادون قرمز LWIR 400x300 / 17μm بدون خنک شدن با یک عملکرد اندازه گیری دمای اختیاری استفاده می کند.این ماژول حرارتی مادون قرمز نه تنها می تواند مقدار دما را در اطراف شما اندازه گیری کند بلکه تصویر حرارتی را نیز نشان می دهد. پس بهتره که از تغییرات دما مراقبت کنی
ما یک تولید کننده قطعات مادون قرمز OEM و ماژول دوربین تصویربرداری حرارتی هستیم. ما متعهد به باز کردن چشم انداز جدیدی برای اندازه گیری دمای صنعتی هستیم.پس از سال ها تجمع فنی و تجربه عملی در زمینه اندازه گیری دمای مادون قرمز، ما به مشتریان خود طیف گسترده ای از راه حل های بینایی تصویربرداری حرارتی ماشین را ارائه داده ایم.
- NETD<30mk، حساسیت بالا
- عملکرد پایدار
- ادغام آسان و پلاگین
- کیفیت تصویر و جزئیات واضح
- محدوده دما قابل تنظیم
- سازگاری قوی با محیط زیست
| مدل | PLUG417R |
| عملکرد آشکارگر IR | |
| قطعنامه | 400x300 |
| پیکسل پیچ | 17μm |
| دامنه طیف | 8 تا 14μm |
| NETD | <30mk |
| پردازش تصویر | |
| نرخ فریم | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| زمان شروع | <15s |
| ویدیوی آنالوگ | PAL/NTSC |
| ویدیوی دیجیتال | RAW/YUV/BT656/LVDS |
| اجزای تمدید | USB/Camerlink |
| حالت ضخیم کردن | خطی/ هیستگرام/ مخلوط |
| زوم دیجیتال | 1~8X زوم مستمر، اندازه گام 1/8 |
| نمایش تصویر | سیاه داغ/سفید داغ/رنگ کاذب |
| جهت تصویر | افقی/ عمودی/ قطری |
| الگوریتم تصویر | NUC/AGC/IDE |
| مشخصات الکتریکی | |
| رابط استاندارد خارجی | رابط 50pin_HRS |
| حالت ارتباط | RS232-TTL، 115200bps |
| ولتاژ تغذیه | 4.5 تا 6 ولت |
| اندازه گیری دمای | |
| محدوده دمای عملیاتی | -10°C تا 50°C |
| محدوده دما | -20°C تا 150°C، 100°C تا 550°C |
| دقت درجه حرارت | ±2°C یا ±2٪ (حداکثر مقدار را بگیرید) |
| SDK | ARM/Windows/Linux SDK، ترموگرافی تمام صفحه |
| ویژگی های فیزیکی | |
| ابعاد (ملی متر) | 44.5x44.5x366 |
| وزن | ≤ 77g |
| سازگاری با محیط زیست | |
| دمای کار | -40°C ~ +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -45°C ~ +85°C |
| رطوبت | ۵٪ تا ۹۵٪، بدون فشرده سازی |
| ارتعاش | ارتعاش تصادفی 5.35grms، 3 محور |
| شوک | موج نیمه سینوس، 40g/11ms، 3 محور 6 جهت |
| اپتیک | |
| لنز اختیاری | فوکوس ثابت: 7.5mm/13mm/19mm/25mm/35mm |
ماژول حسگر IR PLUG417R بدون خنک شدن به طور گسترده ای در بازرسی برق ، بینایی ماشین ، امنیت و نظارت بر ساختمان HVAC ، در فضای باز ، آتش نشانی و نجات ، اجرای قانون و نجات ،ADAS، بارهای مفید بدون سرنشین و غیره
![]()
![]()
1میکروبولومتر خط فوکال بدون خنک کردن چطور کار می کند؟
با استفاده از اصل اثر حرارتی تابش مادون قرمز، آشکارگر مادون قرمز بدون خنک کردن انرژی تابش مادون قرمز را به انرژی حرارتی با مواد جذب مادون قرمز تبدیل می کند.تا دمای ماده حساس افزایش یابد.پس، a certain physical parameter of the sensitive material changes accordingly and converts into electrical signal or visible light signal through a certain conversion mechanism designed to realize the detection of the object.
2مزیت میکروبولومتر وکس بدون خنک کردن چیه؟
آشکارگر سطح فوکال مادون قرمز بدون خنک کننده نیازی به یک دستگاه مجمع خنک کننده Dewar (IDCA) ندارد و می تواند در دمای اتاق کار کند.اندازه کوچک، وزن کم، طول عمر طولانی، هزینه پایین و غیره. اگر چه حساسیت آشکارساز افراژ قرمز غیر خنک شده به اندازه آشکارسازان افراژ قرمز خنک شده نیست، پس از سال ها توسعه،عملکرد هزینه آن به وضوح بهتر از آشکارگر خنک شده است، که چشم انداز کاربرد گسترده تری دارد.

