همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ vox ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
ماژول های دوربین خنک GAVIN330 MWIR 320x256 30μm گزینه های مختلف زوم لنز
| وضوح آشکارساز: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| اندازه: | 150x67x80mm |
| حساسیت بالا: | ≤10mK |
LWIR 320x256/30μm خنک کننده کور دوربین مادون قرمز با 20mK NETD برای تشخیص نشت گاز
| اندازه: | 142mm×58.5mm×80mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
بازرسی ساختمان ماژول دوربین IR ماژول تصویربرداری حرارتی هسته 640x512 / 17μm
| تکنولوژی: | مادون قرمز |
|---|---|
| مواد: | اکسید وانادیوم |
| اندازه: | 44.5x44.5x36.6mm |
دوربین حرارتی HD LWIR هسته 640x512 / 12μm برای بازرسی برق
| قطعنامه: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
ماژول دوربین مادون قرمز دید در شب N-Driver384 384x288 برای رانندگی ایمن
| قطعنامه: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
12μm 1280x1024 ماژول سنسور دوربین حرارتی خنک نشده حساسیت بالا
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
مگاپیکسل سری پلاگین خنک نشده Infrared هسته هسته مورد استفاده در محیط های پیچیده
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
ماژول دوربین حرارتی غربالگری دمای پوست بالا 400x300/17μm
| قطعنامه: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
400x300 17μm دوربین حرارتی سیستم غربالگری تب تصویربرداری حرارتی
| قطعنامه: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |

