همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ vox ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
مینیاتورهای مادون قرمز خنک کننده کوچک 400x300 / 12μm
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
|---|---|
| وزن: | 1.5 گرم |
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
Wafer Level Packaging Uncooled Infrared Detectors LWIR Industrial IR Sensor
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
|---|---|
| قطعنامه: | 400x300 |
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
آشکارگر تصویربرداری حرارتی FPA بدون خنک شدن 400x300 / 12μm که در بارهای مفید UAV استفاده می شود
| Resolution: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spectral Range: | 8~14μm |
دتکتور IR کوچک بدون خنک کننده 256x192 / 12μm برای الکترونیک مصرفی
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
|---|---|
| مواد: | اکسید وانادیوم |
| قطعنامه: | 256x192 |
Mega Pixel Large Array خنک نشده Infrared Detectors 1280x1024 12μm فناوری بالغ
| مواد: | اکسید وانادیوم |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280x1024 / 12μm |
| تایپ کنید: | پکیج فلزی |
800x600 17μm رصد کننده مادون قرمز بدون خنک کننده برای تصویربرداری حرارتی و ترموگرافی
| قطعنامه: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| اندازه: | 35x25x7.4mm |
وزن سبک LWIR سنسور تصویربرداری حرارتی 640x512 12μm میکروبلومتر آرایه هواپیمای کانونی
| بسته: | بسته بندی سطح ویفر |
|---|---|
| اندازه: | 18x16x2.8mm |
| وزن: | 1.5 گرم |
سنسورهای مادون قرمز موج بلند Uncooled 400x300 17μm مواد اکسید وانادیوم
| قطعنامه: | 400x300 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 17 میکرومتر |
| تایپ کنید: | میکروبولومتر |
وزن سبک آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده 256x192 12μm برای تصویربرداری مادون قرمز
| قطعنامه: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| نرخ فریم: | 50/60 هرتز |
| اندازه: | 23x13x7.32 میلی متر |
آشکارساز FPA خنک نشده 1280x1024 / 12μm برای دوربین مداربسته حرارتی
| قطعنامه: | 1280x1024 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 12 میکرومتر |
| نرخ فریم: | 50/60 هرتز |

