همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ rs058 thermal camera core ] همخوانی داشتن 54 محصولات.
ماژول های دوربین خنک کننده مادون قرمز 320x256 30μm با لنز زوم ثابت 55mm
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
Petrochemical Industry Infrared Gas Leak Detection Camera With 23mm Lens
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
شتاب دهنده برای 320x25 30μm MCT MWIR Cooled Infrared Detector Fast Integration
| قطعنامه: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30 میکرومتر |
| NETD: | ≤9mK |
آشکارساز مادون قرمز MCT MWIR 320x256 / 30 میکرومتر برای ادغام سریع
| کریو کولر: | RS058/RS046H |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
آشکارساز مادون قرمز 15μM 640x512 خنک کننده MWIR برای سیستم نظارت از راه دور
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
نظارت بر امنیت MWIR رصد کننده مادون قرمز خنک شده 640x512/15μm
| برنامه: | نظارت بر امنیت |
|---|---|
| تکنولوژی: | تصویربرداری حرارتی مادون قرمز |
| محدوده طیفی 8 ~ 14μm: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |
MWIR MCT دتکتور مادون قرمز 320x256/30μm برای ادغام سریع
| کریو کولر: | RS058/RS046H |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
ماژول آشکارساز مادون قرمز خنک شونده 640x512 15 میکرومتر
| قطعنامه: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm |
نوع II آشکارسازهای مادون قرمز خنک کننده Superlattice موج بلند 320x256 / 30μm
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| محدوده طیفی: | 7.7 ~ 9.5μm LW |
T2SL آشکارساز IR خنک کننده مونتاژ Dewar Cooler Dual Band Cooled
| قطعنامه: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30 میکرومتر |
| مصرف برق پایدار: | 9W |

