همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ 320x256 thermal camera core ] همخوانی داشتن 55 محصولات.
MWIR 320x256/30μm هسته دوربین تصویربرداری گازی نوری برای تصویربرداری حرارتی دستی
| محدوده طیفی: | 3.8±0.1~4.1±0.1μm |
|---|---|
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
| وزن: | ≤680 گرم |
ماژول های دوربین خنک GAVIN330 MWIR 320x256 30μm گزینه های مختلف زوم لنز
| وضوح آشکارساز: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| اندازه: | 150x67x80mm |
| حساسیت بالا: | ≤10mK |
دوربین تصویربرداری گاز نوری خنکشونده MWIR RS058 برای تجسم VOCهای نامرئی
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
|---|---|
| کریو کولر: | RS058 |
| وضوح آشکارساز: | 320x256 |
320x256 وضوح 30μm اندازه پیکسل ماژول تصویربرداری گاز نوری خنک MWIR با 10mK NETD برای تشخیص نشت گاز
| زمان خنک شدن (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| اندازه پیکسل: | 30 میکرومتر |
هسته دوربین عکاسی گاز نوری 55 میلی متری با وضوح 320x256 برای نفوذ شعله در محیط های با دمای بالا
| لنز اختیاری: | 23mm/55mm |
|---|---|
| سبک: | هسته مادون قرمز خنک شده |
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
ماژول دوربین مادون قرمز 320x256/30μm
| تایپ کنید: | ماژول های سرد شده AD |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
ماژول های دوربین خنک کننده مادون قرمز 320x256 30μm با لنز زوم ثابت 55mm
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤15mK |
ماژول های دوربین خنک کننده نصب شده 320x256 ماژول دوربین مادون قرمز 30μm
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD: | ≤9mK |
كاشف تسرب الغاز LFM330Z5 بدقة 320x256، مسافة بكسل 30 ميكرومتر، وكاشف الأشعة تحت الحمراء المبرد NETD بقيمة 20 مللي كلفن
| تایپ کنید: | سنسور مادون قرمز خنک کننده |
|---|---|
| تکنولوژی: | مادون قرمز |
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
320x256 دوربین خنک کننده نوری قرمز برای تشخیص نشت گاز با اندازه پیکسل 30μm و NETD 10mK برای صنعت پتروشیمی
| سبک: | ماژول مادون قرمز خنک شده |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
| NETD معمولی: | 10mK (F1.5) |

