-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
ماژول دوربین مادون قرمز با حساسیت بالا 320x256 رزولوشن 30μm Pixel Pitch برای صنعت پتروشیمی
| سبک | ماژول مادون قرمز خنک شده | قطعنامه | 320x256 / 30μm |
|---|---|---|---|
| NETD | ≤15mK | محدوده طیفی | 3.2±0.1~3.5±0.1μm |
| اندازه | 155x67x80mm | لنز اختیاری | بزرگنمایی ثابت |
| برجسته کردن | دوربین Ogi با حساسیت بالا,دوربین Ogi 320x256,دوربین Ogi 15mK |
||
LFM330Z7 یک ماژول دوربین مادون قرمز خنک شده برای تشخیص نشت گاز است.آن را یکپارچه 320x256 / 30μm خنک MWIR کشنده مادون قرمز برای تجسم نامرئی مونوکسید کربن (CO) است که نمی تواند با چشم غیر مسلح دیده می شود.
نشت گاز، به ویژه مونوکسید کربن مضر (CO) یک گاز رایج در فلزات سازی در دمای بالا، پالایش نفت و سایر فرآیندهای است.و بسیار سمی. روش های شناسایی گاز سنتی نقاط کور بزرگ و نرخ تشخیص از دست رفته بالا دارند. این یک مشکل جدی است که نمی تواند در تولید ایمنی نادیده گرفته شود.مردم و اموال خسارت زيادي خواهند ديدبنابراین، توجه زیادی باید به تشخیص نشت گاز پرداخت شود.
- رزولوشن: 320×256
- پیکسل پیچ: 30μm
- NETD 10mK (F1.5) ، حساسیت بالا
- پاسخ طیف: 4.5±0.1μm 4.7±0.1μm
- الگوریتم HSM تقویت شده گاز پشتیبانی
- پشتیبانی از رابط های مختلف و خروجی تصویر RAW / YUV
| مدل ماژول | LFM330Z7 |
|---|---|
| قطعنامه | 320*256 |
| اندازه پیکسل | 30μm |
| پاسخ طیف | 4.5±0.1μm 4.7±0.1μm |
| NETD معمولی | 10mK (F1.5) |
| نرخ فریم | 30 هرتز/60 هرتز |
| ویدیوی دیجیتال | استاندارد: DVP/LVDS/USB2.0 اختیاری: Cameralink / USB3.0 / GigE / SDI / MIPI / فیبر تک حالت / فیبر چند حالت |
| ارتباطات | استاندارد: USB2.0/LV-TTL اختیاری: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| زمان خنک شدن (23 °C) | ≤8min@12V |
| مصرف انرژی ثابت (23 °C) | ≤10W |
| اندازه (ملی متر) | 142*58.5*80 |
| وزن (g) | ≤680g |
| دمای کار | -40°C+71°C |
| طول فوکال | 23mm/55mm |
هسته دوربین مادون قرمز MWIR LFM330Z7 خنک شده در صنایع مختلف که در آن نشت CO یک خطر مداوم است، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است و شیوه های نظارت بر ایمنی را انقلابی می کند:
- در صنعت پتروشیمی، نشت CO اغلب در طول فرآیندهایی مانند احتراق هیدروکربن، اصلاح کاتالیتیک و ذخیره گاز رخ می دهد.
- صنعت متالورژیک یکی دیگر از زمینه های کاربرد مهم است. در طول فرآیند تولید فولاد و ذوب فلزات غیر آهن، احتراق ناقص سوخت ها مقادیر قابل توجهی CO تولید می کند.
- در ساختمان های مسکونی و تجاری، نشت CO از آبگرمکن های گاز، کوره ها و دیگها یک خطر رایج در خانه است.
- در تحقیقات علمی و نظارت بر محیط زیست، دوربین های MWIR خنک شده برای مطالعه مکانیسم های انتشار CO و ردیابی توزیع CO در جو استفاده می شوند.
چشم انداز ما:برای گسترش مرزهای حس و تغییر نحوه ارتباط مردم با جهان اطرافشان.
مأموريت ما:برای استفاده از قدرت تکنولوژی سنجش مادون قرمز برای تغییر صنایع در سراسر جهان، تصمیمات هوشمندانه تر، محیط های امن تر و آینده ای متصل تر.
ارزش ما:برای ایجاد تکنولوژی پیشرفته مادون قرمز که جهان را به جای بهتری تبدیل کند.
تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک روش است که از اشعه مادون قرمز و انرژی حرارتی برای جمع آوری اطلاعات در مورد اشیاء استفاده می کند.این تابش مادون قرمز نامرئی را به تصویر تابش مادون قرمز قابل مشاهده با توزیع دمای سطح هدف تبدیل می کنداجسام مختلف و حتی قسمت های مختلف از یک جسم دارای توانایی تابش و قدرت بازتاب مادون قرمز متفاوت هستند.
تصویربرداری مادون قرمز دارای کاربردهای متعددی از جمله:
- دید شبانه
- جستجو و نجات
- آزمایش غیر مخرب
- پیشگیری از اپیدمی
- ترموگرافی
- امنیت و نظارت
- آتش نشانی
یک ماژول تصویربرداری حرارتی معمولاً شامل یک آشکارساز مادون قرمز، لنز مادون قرمز و الکترونیک سخت افزاری با نرم افزار و الگوریتم جاسازی شده است. این حداقل واحد یک دستگاه تصویربرداری حرارتی است.

