-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
۳۸۴×۲۸۸ رزولوشن ۱۷μm پیکسل پیچ ماژول دوربین تصویربرداری حرارتی خودرو با میدان دید ۳۷°×۲۸° برای کمک رانندگی
| قطعنامه | 384x288/17μm | NETD | <50mK |
|---|---|---|---|
| محدوده طیفی | 8 تا 14 میکرومتر | میدان دید | 37*28 درجه |
| برجسته کردن | 384x288 دوربین تصویربرداری حرارتی خودرو,ماژول دوربین تصویربرداری حرارتی خودرو,دوربین تصویربرداری حرارتی خودرو CVBS |
||
ماژول مادون قرمز N-Driver 384 نصب شده بر روی خودرو یک آشکارساز مادون قرمز 384 × 288/17μm بدون خنک کننده را ادغام می کند.این دوربین حرارتی دید شبانه خودرو به رانندگان کمک می کند تا از طریق تاریکی کامل ببینند و بینایی را در محیط های خشن مانند باران شدید افزایش دهند، برف ، دود ضخيم و مه گنده
با استفاده از تکنولوژی تصویربرداری حرارتی، ماژول دوربین مادون قرمز خودرو N-Driver 384 موانع غیر منتظره را نشان می دهد، حوادث ناگهانی را برجسته می کند، دید علائم جاده را بهبود می بخشد،در جاده های ناشناخته حرکت می کند، و غلبه بر کور شدن ناشی از چراغ های جلو رو به جلو. این به طور چشمگیری خطرات رانندگی را کاهش می دهد و ایمنی برای زندگی، اموال و پروفایل ها را افزایش می دهد.
با تصویربرداری زنده تیز، محدوده دید بسیار گسترده، دوام باورنکردنی در محیط های مختلف سخت، نصب فوری در هر وسیله نقلیه، و مقرون به صرفه بودن برای بودجه های محدود،N-Driver انتخاب ایده آل برای سیستم های دستیار دید رانندگی است.
- طراحی محکم و جمع و جور، امکان یکپارچه سازی آسان را فراهم می کند
- لنز زاویه وسیع، طیف دید فوق العاده گسترده ای را فراهم می کند
- اجازه می دهد تا محدوده تشخیص 4 برابر بیشتر از چراغ های جلو سنتی
- ضد آب و گرد و غبار
| مدل | N-Driver 384 |
|---|---|
| عملکرد آشکارگر IR | |
| قطعنامه | 384×288 |
| پیکسل پیچ | 17μm |
| دامنه طیف | 8 تا 14μm |
| NETD | <50mk |
| عملکرد نمایش تصویر | |
| طول فوکال | 9.7ميلي متر |
| میدان دید | 37°×28° |
| فرمت خروجی ویدیو | CVBS |
| سرعت فریم و وضوح تصویر خروجی | PAL 768×576@25Hz |
| ویژگی های سیستم | |
| زمان شروع | ≤8s (در دمای اتاق) |
| بخاری | هنگامی که دمای پنجره کمتر از 2 °C ± 2 °C است، گرم کردن خود را شروع کنید وقتی دمای پنجره بالاتر از 7°C±2°C باشد، گرمایش را به خودی خود خاموش کنید |
| الگوریتم جبران | جبران اتوماتیک شاتر |
| الگوریتم تصویر | کنتراست روشنایی خودکار / افزایش تصویر |
| رابط ارتباطی | RS232، نرخ باد: 115200bps/CAN ارتباطات، سرعت 500kbps |
| تشخیص پیاده ها/مرحلات | / |
| ویژگی های الکتریکی | |
| ولتاژ تغذیه | DC9V~32V |
| کل مصرف برق | ≤3.5W@24V منبع برق، گرمایش پنجره خاموش است ≤9W@24V منبع برق، گرمایش پنجره روشن است |
| محدوده عملیاتی | |
| محدوده مشاهده | شخص: 1.8m×0.5m ≥150m ماشین: 2.3m × 2.3m ≥300m |
| محدوده را شناسایی کنید | / |
| اتصال کابل خارجی | |
| طول کابل | 4 متر |
| رابط استاندارد خارجی | منبع برق: DC5.5*2.1 کانکتور زنانه ویدیو: RCA Lotus Male Connector پورت سریال: SM 2.54-3P اتصال کننده مرد (Pin) |
| ویژگی های فیزیکی | |
| ابعاد (ملی متر) | 40.0×36.0×58.0 (بدون کابل) |
| وزن | 150g±3g (بدون کابل) |
| سازگاری با محیط زیست | |
| دمای کار | -40°C ~ +85°C |
| دمای ذخیره سازی | -45°C ~ +90°C |
| آزمایش محیط زیست | اسپری نمک: ISO16750-4؛ سطح شدید IV محلول صنعتی: GB/T28046.5-2013 |
| آزمون قابلیت اطمینان | لرزش: ISO16750-3، درجه A ضد شعله: GB8410، درجه B اثر سنگ: ISO16750-3، درجه A ESD: تخلیه تماس ±8KV، تخلیه هوا ±15KV |
| بسته بندی | قاب مهر و موم شده IP67 |
| گواهینامه | |
| EMC | گواهینامه آزمایش EMC (ISO10605، ISO11452-4، ISO11452-2، ISO7637-2) |
دوربین تصویربرداری حرارتی خودرو N-Driver 384 به طور گسترده ای در سیستم های پیشرفته کمک راننده استفاده می شود.
- سفارشی سازی محصول: تنظیم پیکربندی ها و سازگاری الگوریتم ها برای پاسخگویی به الزامات خاص صنعت
- پشتیبانی فنی و آموزش در محل: ارائه مشتریان اصلی با راه اندازی سیستم عملی و آموزش عملیاتی
- نوآوری مشترک برای محصولات جدید و بازارهای جدید: همکاری با مشتریان برای توسعه مشترک راه حل های کاربردی تحت قرمز نوآورانه
نور کمبه نور طبیعی نیاز دارد و تصویر ضعیف نور طبیعی را از طریق تقویت کننده تصویر به تصویر الکترونیکی بهبود یافته تبدیل می کند.
IR فعالبه طور فعال نور مادون قرمز را منتشر می کند و از پرتوی مادون قرمز منعکس شده توسط هدف استفاده می کند.
تصویربرداری حرارتینیازی به نور ندارد و یک دید شبانه مادون قرمز غیرفعال است که تفاوت تابش مادون قرمز بین اهداف و صحنه یا قسمت های مختلف یک شی را تشخیص می دهد.تحت تاثیر تغییرات شرایط نور محیطی نیست.، در طول شب و یا حتی در مه، باران و دیگر محیط های خشن.
در بیشتر موارد، نمی توانید. اما اشعه های مادون قرمز نمی توانند از دیوارها عبور کنند، و شیشه می تواند IR را مسدود کند. بنابراین، اگر نمی خواهید کشف شوید، می توانید پشت شیشه یا دیوار پنهان شوید تا تصاویر حرارتی را مسدود کنید.

