GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد

September 21, 2023
آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد

۲۰مین نمایشگاه بین المللی اینترنت اشیاء (IOTE 2023) از ۲۰ تا ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ در مرکز کنوانسیون و نمایشگاه بین المللی باوان در شینژن برگزار می شود.این برنامه کل صنعت اینترنت اشیا را پوشش می دهد و بازیگران اصلی و شرکت های در حال ظهور را در این زمینه گرد هم می آورد.این نمایشگاه بر موضوعات داغ مانند سنسورها، امنیت، ارتباطات، سیستم عامل های ابری، هوش مصنوعی، IoT صنعتی و شهرهای هوشمند تمرکز خواهد کرد.با هدف نشان دادن آخرین فناوری ها و پیشرفت های صنعت.

 

شرکت فناوری سنسور جهانی ووهان، لمیتد (GSTiR) به عنوان یک شرکت سنسور مادون قرمز در صنعت IoT،انواع محصولات اصلی ماژول های مادون قرمز را به یکپارچه سازندگان حرفه ای و کاربران نهایی از بازارهای داخلی و بین المللی نشان می دهد.هدف ما نشان دادن پیشرفت در فناوری سنجش مادون قرمز و کمک به صنعت IoT است.

 

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  0

 

نسل جدید ماژول های حرارتی توسط GSTiR تضمین ساختار جمع و جور و یکپارچه سازی آسان است.این هسته های دوربین مادون قرمز اطلاعات دمایی و اطلاعات توزیع گرما را که در برنامه های مختلف IoT مورد نیاز است، فراهم می کنند.

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  1

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  2

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  3

ماژول های حرارتی کوچک GSTiR شامل لنز های نوری سطح وافر، آشکارسازان بسته بندی شده سطح وافر و کرکره های شیر الکترومغناطیسی میکرو هستند. با طراحی فشرده و یکپارچه آنها،این ماژول ها نیازهای فوری صنایع اینترنت اشیا را برای، مصرف کننده گرا، و قطعات اصلی کوچک.

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  4

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  5

تصویربرداری حرارتی مادون قرمز، به عنوان یک فناوری بصری اصلی، یک فناوری اصلی در زمینه اینترنت اشیا است. GSTiR به چشم انداز مادون قرمز به عنوان پایه خود تکیه می کند و آن را با ادراک اینترنت اشیا ترکیب می کند.هوش مصنوعی، داده های بزرگ و فناوری های ذخیره سازی ابری هدف ما تقویت برنامه های مختلف IoT مانند نظارت بر امنیت ، تولید پیشرفته ، اندازه گیری دمای صنعتی ، نجات آتش ،ورزش های در فضای باز، دستگاه های بدون سرنشین، رانندگی خودکار، مراقبت های بهداشتی کمک، لجستیک هوشمند و شهرهای هوشمند.

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  6

با تحقق کوچک سازی، هزینه پایین، قابلیت اطمینان بالا، و تولید انبوه کش های مادون قرمز،GSTiR به گسترش کاربرد سنسورهای مادون قرمز در صنعت IoT ادامه خواهد داد و یکپارچه سازی فناوری تصویربرداری حرارتی مادون قرمز را در زمینه های مختلف اکوسیستم IoT تسریع خواهد کرد..

 

آخرین اخبار شرکت GSTiR در IOTE 2020 در شنژن شرکت کرد  7

 

-آره. -آره.

 

اطلاعات بیشتر محصولات مادون قرمز

 

وب سایت رسمی: www:gst-ir.net

ایمیل: marketing@gst-ir.com

تلفن: +86 27-81298493

کانال یوتیوب: https://bit.ly/3SMzEBi