استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون

September 21, 2023
آخرین اخبار شرکت استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون

معرفی فناوری تصویربرداری حرارتی مادون قرمز در تجهیزات اجرای قانون می تواند به طور موثر توانایی پاسخ به شرایط اضطراری را افزایش دهد، امنیت عمومی را بهبود بخشد،و احساس امنیت را افزایش می دهد. شرکت فناوری سنسور جهانی ووهان (GSTiR) در تولید آشکارسازان مادون قرمز و ماژول های حرارتی تخصص دارد.محصولات اجرای قانون بر اساس عملکرد دید شب و ترموگرافی به تجهیزات پیشرفته در زمینه ایمنی عمومی تبدیل شده اندآنها سه مزیت عمده دارند:

 

- غلبه بر موانع دید: انجام وظایف در شب و در شرایط آب و هوایی خشن مانند مه، مه و گرد و غبار.

-برقراری اقدامات پیشگیرانه: افزایش ظرفیت های اجرای قانون 24/7 و توانایی های ضد نقاب.

- کاربرد انعطاف پذیر: می توانند بر روی افراد، وسایل نقلیه، هلیکوپترها، هواپیماهای بدون سرنشین و غیره نصب شوند.

 

تکنولوژی مادون قرمز از اشعه مادون قرمز منتشر شده توسط اجسام برای تولید تصاویر حرارتی استفاده می کند. این یک روش تشخیص منفعل با پنهان کردن خوب است،امکان شناسایی سریع اهداف در مکان های پنهاندر زمینه نظارت امنیتی، پرسنل اجرای قانون می توانند از تصاویر حرارتی برای جستجو، ردیابی،و محل مظنون ها رو در شرایط تاریکی پیدا کنیم، دود و پوشش جنگل مجرمان جایی برای پنهان شدن ندارند زیرا تاریکی اقدامات آنها را آشکار می کند

 

آخرین اخبار شرکت استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون  0

 

در طول گشت و عملیات اجرای قانون، تصویربرداری حرارتی مادون قرمز امکان جمع آوری شواهد را فراهم می کند. دید ضعیف یک وضعیت رایج در عملیات آب است،که رادارهای سوار بر کشتی فقط می توانند حضور یا عدم وجود اهداف را تعیین کنند.تصویربرداری حرارتی به شما امکان می دهد تا از فعالیت های مختلف غیرقانونی مانند نشت نفت، دفع زباله های غیرقانونی، ماهیگیری و شکار غیرقانونی و قاچاق در آب به وضوح دیدن کنید.ویدیو و تصاویر گرفته شده توسط دستگاه های تصویربرداری حرارتی می تواند به عنوان شواهد استفاده شودعلاوه بر این ، کشتی های مجهز به دستگاه های تصویربرداری حرارتی توانایی های بیشتری برای ناوبری در دید ضعیف ، آتش سوزی و نجات دارند.و به دنبال پرسنلي هستيم که از قایق افتاده اند.

 

آخرین اخبار شرکت استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون  1

 

در طول فاجعه های بزرگ، ۷۲ ساعت طلایی عملیات نجات بسیار مهم است. وقتی افراد گیر افتاده در تاریکی، جنگل های متراکم یا خرابه ها پنهان می شوند،تفاوت دما بین بدن آنها و محیط اطراف به وضوح در تصاویر حرارتی مادون قرمز نشان داده می شوداین امکان شناسایی و نجات سریع را فراهم می کند، شانس زنده ماندن را به حداکثر می رساند و تلفات را به حداقل می رساند. تصویربرداری حرارتی امکان دید در تاریک ترین شب ها را فراهم می کند.تضمین تلاش های نجات بی وقفه.

 

آخرین اخبار شرکت استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون  2

 

تکنولوژی تصویربرداری حرارتی نقش مهمی در حفاظت از امنیت عمومی دارد. با ادغام فناوری های مختلف جدید، ساخت شهرهای امن را تقویت می کند.در پیشگیری از بلایای طبیعی کمک می کنداین سیستم، زمانی که به مراکز مدیریت ترافیک متصل می شود، نقاط کور را شناسایی می کند و به رانندگی خودکار کمک می کند.ادغام شده در سیستم های “آسمان چشم”، به طور موثر اهداف کم نور و پنهان را شناسایی می کند، و از فرار برای مجرمان اطمینان می دهد.

 

آخرین اخبار شرکت استفاده از فناوری مادون قرمز در اجرای قانون  3

 

در حال حاضر، کشنده های حرارتی GSTiR و هسته های دوربین های مادون قرمز که توسط شرکت فناوری سنسور جهانی ووهان توسعه یافته اند،Ltd در انواع مختلفی از تجهیزات اجرای قانون مانند تصاویر حرارتی آنلاین / قابل حمل ادغام شده است، دوربین های نظارتی امنیتی، وسایل نقلیه / کشتی ها / هواپیماهای بدون سرنشین / هلیکوپترها و غیره. با قابلیت های سنجش متعدد، آنها نیازهای اضطراری را برآورده می کنند و از زندگی مردم با فناوری دفاع می کنند.و حفاظت از امنیت عمومی با تعهد.

 

-آره. -آره.

 

اطلاعات بیشتر محصولات مادون قرمز

 

وب سایت رسمی: www:gst-ir.net

ایمیل: marketing@gst-ir.com

تلفن: +86 27-81298493

کانال یوتیوب: https://bit.ly/3SMzEBi