همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ security uncooled infrared camera module ] همخوانی داشتن 346 محصولات.
ماژول تصویربرداری حرارتی VOx خنک نشده با دقت دمای بالا ±2℃
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
هسته دوربین حرارتی با وضوح و دقت HD 1280x1024 پیشرفته
| قطعنامه: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| محدوده طیفی: | 8 تا 14 میکرومتر |
LWIR 320x256/30μm خنک کننده کور دوربین مادون قرمز با 20mK NETD برای تشخیص نشت گاز
| اندازه: | 142mm×58.5mm×80mm |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
ماژول دوربین نظارت حرارتی LWIR با وضوح بالا بدون خنک کردن <30mK NETD
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| لنز دوربین: | چندگانه در دسترس است |
ماژول دوربین امنیتی حرارتی غیر خنک LWIR 640x512 17μM
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| لنز دوربین: | چندگانه در دسترس است |
ماژول دوربین نظارتی تصویربرداری حرارتی غیر خنک LWIR 640x512 17μM
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| لنز دوربین: | چندگانه در دسترس است |
رشته های فلز فوکال بدون خنک شدن هسته دوربین حرارتی 50 هرتز نرخ فریم 67g
| ولتاژ کاری: | 4V~6V |
|---|---|
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |
| قطعنامه: | 640 × 512 |
عملکرد پایدار دوربین حرارتی خنک نشده 640x512 / 17μm
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| اندازه: | 44.5x44.5x33.6mm |
PLUG617 ماژول حرارتی خنک نشده با آشکارساز مادون قرمز LWIR 640x512 / 17μm
| قطعنامه: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | 30mK |
| لنز دوربین: | چندگانه موجود است |
فوکوس دستی 640x512 رزولوشن میکروبولومتر ماژول تصویربرداری حرارتی غیر خنک
| NETD معمولی: | <40mK |
|---|---|
| محدوده طیفی: | 8μm تا 14μm |
| سنسور: | آرایه های سطح کانونی خنک نشده |

