همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ infrared thermal security camera ] همخوانی داشتن 412 محصولات.
شتاب دهنده برای 320x25 30μm MCT MWIR Cooled Infrared Detector Fast Integration
| قطعنامه: | 320x256 |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 30 میکرومتر |
| NETD: | ≤9mK |
400 میلی وات RS046 کریوکولر روتاری استرلینگ یکپارچه برای آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| مصرف برق پایدار: | <3.2W (130mW@100K@20℃) |
320x256 وضوح 30μm اندازه پیکسل ماژول تصویربرداری گاز نوری خنک MWIR با 10mK NETD برای تشخیص نشت گاز
| زمان خنک شدن (23 ℃): | ≤8min@12V |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| اندازه پیکسل: | 30 میکرومتر |
آشکارساز تصویربرداری گاز نوری با NETD 20mK با رزولوشن 320x256 و محدوده طیفی 10.3-10.9 میکرومتر
| *MTTF: | ≥10000 ساعت |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
640x512 15μm MCT MWIR Cooled Module Integration Fast RoHS تأیید شده است
| قطعنامه: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm |
RS079 750mW مجتمع کولر Dewar ساخته شده در Drive Electronics
| قدرت خنک کننده: | (@77K@20℃) >750mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <12W (550mW@77K@20℃) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
256x192 سنسور تشخیص میکروبولومتر 12μm Vox
| وضوح: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| نرخ فریم: | 50/60 هرتز |
| اندازه: | 23x13x7.32 میلی متر |
RS046H مونتاژ کولر یکپارچه Split
| قدرت خنک کننده: | (@100K@20℃) >400mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <3.5W (130mW@100K@20°C) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
RS046H 400mW مجتمع Dewar Cooler Split Rotary Stirling Cryocooler
| قدرت خنک کننده: | (@100K@20℃) >400mW |
|---|---|
| مصرف برق پایدار: | <3.5W (130mW@100K@20°C) |
| دمای کاری: | -45℃~+85℃ |
HD 1280x1024 آشکارساز IR 12 میکرومتر خنک کننده
| وضوح: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| محدوده طیفی: | 3.7 ~ 4.8μm مگاوات |

