همه محصولات
-
هسته دوربین حرارتی
-
دوربین امنیتی حرارتی
-
دوربین حرارتی هواپیمای بدون سرنشین
-
دوربین حرارتی پلاگین
-
آشکارسازهای مادون قرمز سرد شده
-
ماژول های دوربین خنک شده
-
تصویربرداری نوری از گاز
-
ماژول دوربین حرارتی مادون قرمز
-
ماژول دوربین حرارتی با وضوح بالا
-
دوربین حرارتی برای تشخیص تب
-
دوربین حرارتی نصب شده روی خودرو
-
مونتاژ یکپارچه کولر Dewar
-
آشکارسازهای مادون قرمز خنک نشده
تماس با شخص :
Wendy Wang
شماره تلفن :
+86 27 50185150
کلید واژه ها [ cooled camera modules 320x256 ] همخوانی داشتن 74 محصولات.
هسته دوربین مادون قرمز تصویربرداری گاز نوری خنک شده MWIR با 320x256/30 میکرومتر برای اندازهگیری از طریق شعلهها
| تابع: | اندازه گیری از طریق شعله های آتش |
|---|---|
| فاصله کانونی: | 23mm/55mm |
| وضوح آشکارساز: | 320x256 |
آشکارساز مادون قرمز خنک شده LWIR با وضوح 320x256 و اندازه پیکسل 30μm برای تشخیص نشت گاز SF6/NH3
| محدوده طیفی: | 10.3±0.1μm~10.9±0.1μm |
|---|---|
| زمان خنک شدن (23 ℃): | ≤7min@24V |
| وضوح آشکارساز: | 320x256 |
هسته دوربین عکاسی گاز نوری 55 میلی متری با وضوح 320x256 برای نفوذ شعله در محیط های با دمای بالا
| لنز اختیاری: | 23mm/55mm |
|---|---|
| سبک: | هسته مادون قرمز خنک شده |
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
كاشف تسرب الغاز LFM330Z5 بدقة 320x256، مسافة بكسل 30 ميكرومتر، وكاشف الأشعة تحت الحمراء المبرد NETD بقيمة 20 مللي كلفن
| تایپ کنید: | سنسور مادون قرمز خنک کننده |
|---|---|
| تکنولوژی: | مادون قرمز |
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
هسته دوربین حرارتی تشخیص نشت گاز با 320x256/30μm و 10mK NETD Optical Gas Imaging Infrared Detector
| نوع: | ماژول حرارتی تصویربرداری گاز نوری |
|---|---|
| گروه موج: | طول موج میانی |
| قطعنامه: | 320x256 / 30μm |
آشکارساز مادون قرمز MCT MWIR 320x256 / 30 میکرومتر برای ادغام سریع
| کریو کولر: | RS058/RS046H |
|---|---|
| قطعنامه: | 320x256/30μm |
| اندازه: | 142x58.5x71mm |
آشکارساز تصویربرداری گازی نوری MWIR خنک شده با 10mK NETD و وضوح 320x256 برای تشخیص نشت گاز
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 142×58.5×71 |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
آشکارساز مادون قرمز خنکشونده MWIR با اندازه پیکسل 30 میکرومتر و وضوح 320x256 با NETD 10mK برای تصویربرداری نوری گاز
| اندازه پیکسل: | 30 میکرومتر |
|---|---|
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
آشکارساز تصویربرداری حرارتی خنکشونده MWIR با ابعاد 320x256/30µm و NETD 10mK برای تصویربرداری نوری گاز
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
|---|---|
| اندازه (میلی متر): | 142×58.5×71 |
| وضوح آشکارساز: | 320x256 |
دوربین تصویربرداری نوری گاز خنکشده MWIR با رزولوشن 640x512 و اندازه پیکسل 15 میکرومتر با NETD 25 میلیکلوین برای تشخیص نشت گاز
| تابع: | تشخیص نشت گاز |
|---|---|
| وزن (G): | ≤235 گرم |
| وضوح آشکارساز: | 640x512 |

